Корпус GAMEMAX ET-211-500 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 157142
Уточнити наявність
GAMEMAX ET-211-500 (UA)
GAMEMAX ET-211-500 (UA)
GAMEMAX ET-211-500 (UA)
GAMEMAX ET-211-500 (UA)
GAMEMAX ET-211-500 (UA)
GameMax
GameMax
Клас корпусу: Класичні; Типорозмір: Miditower; Спосіб установки: вертикальний; Підтримувані материнські плати: ATX, Micro - ATX, Mini - ITX; Наявність блоку живлення: з блоком живлення; Розташування блоку живлення: верхнє; Потужність блоку живлення: 500 Вт; Кількість слотів розширення: 7; Місця для додаткових вентиляторів: Back 1x8 / 9 см; Зовнішні роз'єми: 4 x USB 2.0, 2 x Audio (мікрофон, навушники)
Ремонт
Основні
Потужність блоку живлення 500 Вт
Розташування джерела живлення: Верхній
Потужність потужності: 500 Вт
Кількість слотів розширення: 7
Місця для додаткових шанувальників: назад 1х8/9 см
Зовнішні роз'єми: 4 x USB 2.0, 2 X аудіо (мікрофон, навушники)
Встановлення довгих відеокартів: до 320 мм
Максимальна висота охолоджувача процесора: 15,6 см
Будівельний матеріал: метал 0,4 мм
Розміри, мм: 405 х 330 х 175 мм
Вага, кг: 3,45
Колір: Чорний
Країна виробництва: Китай
Часті питання про Корпуси для пк
🏆 Які Корпуси для пк найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Корпуси для пк:
💲 Ціни на Корпуси для пк. Скільки коштують Корпуси для пк?
💻 Де купити Корпуси для пк у Львові?
🔥 Корпуси для пк які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Корпуси для пк:
Блог
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Напруга: 4 В; Місткість: 0.8 Ач; Призначення: для ДБЖ; Тип клем: клеми під паяння; Розмір: 34 x 24 x 66 мм; Вага: 0.096 кг;
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 500 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS; Підключення материнської плати: 20+4 pin;...
Тип: обкладинка; Сумісність з брендом: Apple; Сумісність з моделями: Apple iPad Air 11" M2 / M3 2024 / 2025; Діагональ: 11; Варіант підставки: передбачено; Спосіб кріплення: обкладинка;...