Корпус GAMEMAX ET-211-450 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 157141
Є на складі
GAMEMAX ET-211-450 (UA)
GAMEMAX ET-211-450 (UA)
GAMEMAX ET-211-450 (UA)
GAMEMAX ET-211-450 (UA)
GAMEMAX ET-211-450 (UA)
GameMax
GameMax
Клас корпусу: Класичні; Типорозмір: Miditower; Спосіб установки: вертикальний; Підтримувані материнські плати: ATX, Micro - ATX, Mini - ITX; Наявність блоку живлення: з блоком живлення; Розташування блоку живлення: верхнє; Потужність блоку живлення: 450 Вт; Кількість зовнішніх відсіків 5.25 ": 1; Кількість слотів розширення: 7; Місця для додаткових вентиляторів: Back 1x8 / 9 см
Ремонт
  • Характеристики
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Сумісні материнські плати ATX
Основні
Потужність блоку живлення 450 Вт
Всі характеристики
Клас клас: Класичний
Розмір: MIDIOTERE
Метод встановлення: вертикаль
Підтримувані материнські плати: ATX, Micro - Atx, Mini - Itx
Наявність джерела живлення: з джерелом живлення
Розташування джерела живлення: Верхній
Потужність потужності: 450 Вт
Кількість зовнішніх відділень 5,25 ”: 1
Кількість слотів розширення: 7
Місця для додаткових шанувальників: назад 1х8/9 см
Зовнішні роз'єми: 4 x USB 2.0, 2 X аудіо (мікрофон, навушники)
Встановлення довгих відеокартів: до 320 мм
Максимальна висота охолоджувача процесора: 15,6 см
Будівельний матеріал: метал 0,4 мм, пластик
Розміри, мм: 405 х 330 х 175 мм