Корпус GameMax ET-210-450W Black 450W (UA)
Залишити відгук
Код товару: 90316
Уточнити наявність
Корпус GameMax ET-210-450W Black 450W (UA) GameMax ET-210-450W Black 450W (UA) Типорозмір Midi Tower
GameMax
GameMax
Типорозмір: Midi Tower; Форм-фактор: Micro ATX; ATX; Відсіки пристроїв 5,25 "(зовн): 1; відсіки пристроїв 3,5" (зовн): 1; Слоти карт розширення: 7; Роз'єми на передній панелі: 2 х USB 2.0, 2 х аудіо; Вентилятори: 1 x 92 мм (опція), 2 x 120 (опція); Потужність блоку живлення (Вт): 400 Вт; Розміри корпусу: 175 х 370 х 410 мм; Канал + 3,3V: 14 A
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
GameMax ET-210 - сучасний корпус формату ATX / mATX і типорозміру MidiTower. Корпус забарвлений в чорний колір і має закруглені краї стали, високоякісний пластик. Присутні необхідні роз'єми і інтерфейси, такі як USB, аудіороз'єм і роз'єм для мікрофона. Гарна циркуляція повітря забезпечується вентиляційними отворами бічний і задньої панелей. Корпус поставляється з уже встановленим блоком живлення на 450 Вт.
Типорозмір: Midi Tower
Форм-фактор: Micro ATX; ATX
Відсіки пристроїв 5,25 "(зовн): 1
Відсіки пристроїв 3,5" (зовн): 1
Слоти карт розширення: 7
Роз'єми на передній панелі: 2 х USB 2.0, 2 х аудіо
Вентилятори: 1 x 92 мм (опція), 2 x 120 (опція)
Потужність блоку живлення (Вт): 400 Вт
Розміри корпусу: 175 х 370 х 410 мм
Канал + 3,3V: 14 A
Канал + 5V: 25 А
Канал + 12V 1: 14 А
Канал -12V: 0,5 А
Канал + 5Vsb: 2,5 А
SATA power: 2
HDD (IDE): 2
Floppy power: 1
PCI-E 6pin power: 1
CPU 4pin power: 1
Товщина металу, мм: 0,5
CPU 4 + 4pin power: Немає
PCI-E 6 + 2pin power: Немає
Відсіки пристроїв 2, 5 "(внутр): 3
Відсіки пристроїв 3,5 "(всього): 3
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Сумісні материнські плати Micro-ATX
Основні
Всі характеристики
Розмір: MIDI Вежа
Форм -фактор: Micro ATX; Atx
Settles пристроїв 3.5 "(зовнішній): 1
Розширення слотів: 7
Роз'єми передньої панелі: 2 x USB 2.0, 2 x аудіо
Вентилятори: 1 х 92 мм (опція), 2 х 120 (опція)
Потужність (W): 400 Вт
Канал +3.3V: 14 a
Канал +5В: 25 a
Канал +12В 1: 14 a
Канал -12v: 0,5 a
Канал +5vsb: 2,5 a
SATA POWER: 2
HDD (IDE): 2
Жистка потужність: 1
PCI-E 6PIN Потужність: 1
CPU 4PIN Потужність: 1
Товщина металу, мм: 0,5
CPU 4+4PIN Потужність: Ні
PCI-E 6+2PIN Потужність: Ні
Часті питання про Корпуси для пк
🏆 Які Корпуси для пк найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Корпуси для пк:
💲 Ціни на Корпуси для пк. Скільки коштують Корпуси для пк?
💻 Де купити Корпуси для пк у Львові?
🔥 Корпуси для пк які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Корпуси для пк:
Блог