Проектор EPSON EB-695Wi (V11H740040) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 97304
Уточнити наявність
Проектор EPSON EB-695Wi (V11H740040) (UA) EPSON EB-695Wi (V11H740040) (UA) технологія  3lcd
EPSON
EPSON
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Тип: офісний
Типи проекції: фронтальна, зворотна
Технологія: 3LCD
Матриця: WXGA
Роздільна здатність матриці: 1280 x 800
Яскравість: 3500 (ANSI lm)
Мінімальна діагональ зображення: 1.5 м
Максимальна діагональ зображення: 2.54 м
Підтримувані дозволу: до WSXGA + (1680 x 1050)
Рівень шуму: 30 дБ економ режим
Горизонтальна: 15 - 92 кГц
Коефіцієнт масштабування: 1.35 x (цифровий)
Фокусна відстань: 3.7 мм
Тип лампи: UHE
Потужність лампи: 250 Вт
Вбудований динамік: є
Загальна потужність звуку: 16 Вт (1 х 16 Вт)
Підтримуваний стандарт відео: PAL60, PAL, SECAM, NTSC
Пульт управління: є
Порти і роз'єми: 3 x HDMI, 1 x RS232, 3 x VGA (D-Sub), 1 x USB (type B), 1 x USB (type A), 1 x RCA, 1 x mic, Mini DIN 8pin, 1 x 3.5 мм, 3 x 3. 5 мм (audio in), 1 x LAN
Колір: White
Ширина: 367 мм
Висота: 187 мм
Глибина: 400 мм
Вага: 5.8 кг < br /> Країна виробництва: Тайвань
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Тип Офісні
Технологія, матриця 3LCD
Яскравість 2501 - 4000 (ANSI lm)
Підтримка 3D Немає
Всі характеристики
Тип: офіс
Типи проекції: лобова, зворотна
Матриця: WXGA
Підтримка формату: 4
Горизонталь: 15 - 92 кГц
Коефіцієнт масштабування: 1,35 х (цифровий)
Відстань фокусу: 3,7 мм
Тип лампи: uhe
Потужність лампи: 250 Вт
Побудований -в оратор: так
Підтримується відео стандарт: PAL60, PAL, SECM, NTSC
Управління віддаленим: Так
Порти та роз'єми: 3 x hdmi, 1 x rs232, 3 x vga (d-sub), 1 x usb (тип B), 1 x usb (тип A), 1 x rca, 1 x mini din 8pin, 1 x 3,5 мм, 3 х 3,5 мм (аудіо в), 1 х лан
Колір: Білий
Ширина: 367 мм
Висота: 187 мм
Глибина: 400 мм
Вага: 5,8 кг
Країна виробництва: Тайвань
Є на складі
Технологія: TFT LCD / Світлодіод: FHD LED 1.6", ресурс до 30 000 годин / Яскравість: 15±3 ANSI люмен / Роздільна здатність: 320×180 (стандартна) / Фокусування: ручне / Інтерфейси: USB, DC IN,...
Роздільна здатність відтворення: 4K UHD (виробництво Coole - 1280x720) / Яскравість: 180 Люмени / Споживання електроенергії: 35 Вт / Напруга: 110–240 В / лампа Ресурс: понад 100 000 годин
Часті питання про Проектори
🏆 Які Проектори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Проектори. Скільки коштують Проектори?
💻 Де купити Проектори у Львові?
🔥 Проектори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Проектори:
Проектор VP2 Mini Projector (5V / Android / IOS ) (2033 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Клас пристрою: для домашнього кінотеатру; Тип матриці: 3LCD; Реальна роздільна здатність: 1920 x 1080 пікс (Full HD); Формати зображення: 16: 9; Потужність: 387 Вт; Підтримка 3D: є;...
Топ продажів
Переглянуті товари
Тип: настінні, моторизовані; Тип конструкції: моторизований; Ширина екрана: 295 см; Висота екрану: 166 см; Діагональ (дюйм): 135 "; Спосіб кріплення: настінно-стельовий; Тип...
Діагональ екрану: 23.8 "; здатність екрана: 1920x1080; Тип матриці: IPS; Співвідношення сторін: 16: 9; Час реакції: 4 мс; Кут огляду: 178 ° / 178 °; Яскравість: 250 кд / м2; Контрастність:...