Проектор Epson CO-WX01 (V11HA86240) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 276755
Є на складі
EPSON
EPSON
Ремонт
Основні
Тип Геймерські
Роздільна здатність матриці 1280x720
Технологія, матриця 3LCD
Яскравість 2501 - 4000 (ANSI lm)
Підтримка 3D Немає
Підтримка форматів 16:9
Всі характеристики
Тип: Геймер, для домашнього кінотеатру
Типи проекції: лобова
Технологія: 3LCD
Матриця: WXGA
Яскравість: 2700 (ANSI LM)
Кількість відображених кольорів: 1,07 мільярда
Підтримка формату: 16
Мінімальна відстань проекції: 0,9 м
Підтримувані резолюції: від VGA (640 x 480) до Full HD (1920 x 1080)
Горизонталь: 15 - 100 кГц
Коефіцієнт масштабування: 1,2 х
Корекція трапецієподібних спотворень: h = ± 30 °, v = ± 30 °
Тип лампи: uhe
Підтримується відео стандарт: PAL, SECM, NTSC, HDTV, SDTV, EDTV
Побудований -в оратор: так
Загальна звукова потужність: 3 Вт
Управління віддаленим: Так
Kensington Lock: Так
Порти та роз'єми: 1 x HDMI, 1 х 3,5 мм, 2 х USB
Колір: Білий
Ширина: 296 мм
Висота: 87 мм
Глибина: 211 мм
Вага: 2,4 кг
Технологія: TFT LCD / Світлодіод: FHD LED 1.6", ресурс до 30 000 годин / Яскравість: 15±3 ANSI люмен / Роздільна здатність: 320×180 (стандартна) / Фокусування: ручне / Інтерфейси: USB, DC IN,...
Роздільна здатність відтворення: 4K UHD (виробництво Coole - 1280x720) / Яскравість: 180 Люмени / Споживання електроенергії: 35 Вт / Напруга: 110–240 В / лампа Ресурс: понад 100 000 годин
Часті питання про Проектори
🏆 Які Проектори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Проектори. Скільки коштують Проектори?
💻 Де купити Проектори у Львові?
🔥 Проектори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Проектори:
Проектор VP2 Mini Projector (5V / Android / IOS ) (2033 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Відображення технології: DLP; Рідна роздільна здатність: 1280 x 800 (WXGA); Формат зображення: 16 x 10; Яскравість: 3800 лм; Контраст: 25 000 x 1; Розмір спроектованого зображення: 32” -...
Відображення технології: DLP; Рідна роздільна здатність: 1920 x 1080 (FHD); Формат зображення: 16 x 9; Яскравість: 4000 лм; Контраст: 22 000 x 1; Розмір спроектованого зображення: 29” -...
Відображення технології: DLP; Рідна роздільна здатність: 1024 x 768 (xga); Формат зображення: 4 x 3; Яскравість: 3700 лм; Контраст: 25 000 x 1; Розмір спроектованого зображення: 32" - 247;...
Відображення технології: DLP; Рідна роздільна здатність: 1280 x 800 (WXGA); Формат зображення: 16 x 10; Яскравість: 3900 лм; Контраст: 30000 x 1; Розмір спроектованого зображення: 32" -...
Відображення технології: DLP; Рідна роздільна здатність: 1920 x 1080 (FHD); Формат зображення: 16 x 9; Яскравість: 3500 лм; Контраст: 300000 x 1; Розмір спроектованого зображення: 30” -...
Відображення технології: DLP; Рідна роздільна здатність: 1280 x 800 (WXGA); Формат зображення: 16 x 10; Яскравість: 3600 LM; Контраст: 300000 x 1; Розмір спроектованого зображення: 20” -...
Відображення технології: DLP; Рідна роздільна здатність: 1280 x 800 (WXGA); Формат зображення: 16 x 10; Яскравість: 4000 лм; Контраст: 300000 x 1; Розмір спроектованого зображення: 20” -...
Відображення технології: DLP; Рідна роздільна здатність: 1920 x 1080 (FHD); Формат зображення: 16 x 9; Яскравість: 3600 LM; Контраст: 300000 x 1; Розмір спроектованого зображення: 20” -...