Блок живлення Enermax MarbleBron 850W (EMB850EWT-NAC) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 350900
Уточнити наявність
ENERMAX
ENERMAX
Бренд: Enermax; Форм-фактор БП: ATX; Мощність сумарна, Вт: 850; Мощність по каналах +3,3V і +5V, Вт: 130; Мощність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 840; +5V: 20; +3.3V: 20; +12V1: 70; -12V: 0,3; +5Vsb: 2,5
Ремонт
Основні
Потужність 801 - 900 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 4
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Bronze
Живлення материнської плати 24+8+8 pin
Форм-фактор БП: ATX
Мощність сумарна, Вт: 850
Мощність по каналах +3,3V і +5V, Вт: 130
Мощність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 840
+5V: 20
+3.3V: 20
+12V1: 70
-12V: 0,3
+5Vsb: 2,5
Тип роз'єму підключення до материнської плати: 24pin
Тип роз'єму підключення живлення процесора: 2x4+4pin
FDD: 1
Роз'єми дод. живлення для відеокарт: 4x6+2pin
Функція APFC (Active Power Factor Correction): є
ККД (%): 87
Стандарт ATX12V: 2.4
Модульне підключення кабелів: + (половинномодульне)
Розміри, мм: 140 x 150 x 86
Вентилятор, мм: 120
Рівень шуму, дБ: 28,2
Примітки: SCP / OVP / UVP / OTP / OPP / SIP
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...
Часті питання про Блоки живлення
🏆 Які Блоки живлення найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Блоки живлення:
Asus TUF Gaming 650W 80+ Bronze (90YE00D1-B0NA00) (4066 грн)
Sharkoon SilentStorm SFX 450W 80 Plus Bronze (4044951016402) (EU) (4473 грн)
GIGABYTE 750W (GP-P750GM) (3978 грн)
💲 Ціни на Блоки живлення. Скільки коштують Блоки живлення?
💻 Де купити Блоки живлення у Львові?
🔥 Блоки живлення які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Блоки живлення:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Бренд: MSI; Форм-фактор БП: ATX; Потужність сумарна, Вт: 500; Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 105; Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 456; +5V: 14; +3.3V: 14; +12V1: 38; -12V: 0,3;...
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 650 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; PFC модуль: активний; Підключення материнської...
Розпродаж