Блок живлення Enermax MarbleBron 650W (EMB650AWT-MAC) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 350898
Є на складі
ENERMAX
ENERMAX
Бренд: Enermax; Форм-фактор БП: ATX; Мощність загальна, Вт: 650; Мощність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 120; Мощність по каналах, загалом по +12V1, 12V2, …, Вт: 648; +5V: 20; +3.3V: 20; +12V1: 54; -12V: 0,3; +5Vsb: 2,5
Ремонт
Основні
Потужність 601 - 700 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 4
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Bronze
Живлення материнської плати 24+8 pin
Модульне підключення кабелів Є
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Форм-фактор БП: ATX
Потужність сумарна, Вт: 650
Потужність по каналах +3,3V і +5V, Вт: 120
Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 648
+5V: 20
+3.3V: 20
+12V1: 54
-12V: 0,3
+5Vsb: 2,5
Тип роз'єму підключення до материнської плати: 24pin
Тип роз'єму підключення живлення процесора: 1x4+4pin
Molex: 4
SATA: 8
FDD: 1
Роз'єми доп. живлення для відеокарт: 4x6+2pin
Функція APFC (Active Power Factor Correction): є
ККД (%): 83
Стандарт ATX12V: 2.4
Модульне підключення кабелів: + (полумодульне)
Розміри, мм: 140 x 150 x 86
Вентилятор, мм: 120
Рівень шуму, дБ: 26
Примітки: SCP / OVP / UVP / OTP / OPP / SIP
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...