Джерело безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-PS3000-01, 3000VA (EG-UPS-PS3000-01)
Залишити відгук
Код товару: 75447
Уточнити наявність
EnerGenie
EnerGenie
Виробник: EnerGenie; Модель: EG-UPS-PS3000-01, 3000VA; Артикул: EG-UPS-PS3000-01; Клас товару: для сонячних панелей; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт 2400 Вт; Потужність, ВА: 3000 В * А; Форма вихідного струму: чиста синусоїда; Вхідна напруга: 220 В ± 25%
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Модель: EG-UPS-PS3000-01, 3000VA
Артикул: EG-UPS-PS3000-01
Клас товару: для сонячних панелей
Тип архітектури: лінійно інтерактивний (line interactive)
Тип виконання: класичний
Потужність, Вт 2400 Вт
Потужність, ВА: 3000 В * А
Форма вихідного струму: чиста синусоїда
Вхідний напруга: 220 В ± 25%
Автон. робота при max навантаж: 10 хв
Кількість розеток: 6/1
Час переходу на батарею, мс: 10
ЖК-дисплей: є
Розмір, мм (ШхГхВ): 467 х 336 х 190 мм
Маса, кг: 28.2 кг
Країна виробництва: Китай
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Номінальна потужність, Вт 1000 - 4000 Вт
ЖК-дисплей Є
Всі характеристики
Стаття: EG-UPS-PS3000-01
Клас продукту: для сонячних батарей
Тип архітектури: лінійна інтерактивна (лінійна інтерактивна)
Тип виконання: класичний
Потужність, ват: 2400 Вт
Влада, va: 3000 v*a
Вихідний струм: чистий синусоїд
Вхідна напруга: 220 В ± 25 %
Авто. Робота в Mac навантаження: 10 хв
Кількість розетків: 6/1
Час переходу до акумулятора, MS: 10
РК -дисплей: Так
Розмір, мм (shhhhv): 467 x 336 x 190 мм
Маса, кг: 28,2 кг
Країна виробництва: Китай
Є на складі
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 390 Вт; Потужність, ВА: 650 В * А; Форма...
Часті питання про Джерела безперебійного живлення (ДБЖ)
🏆 Які Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
💻 Де купити Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) у Львові?
🔥 Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
Блог
Також вас можуть зацікавити
Топ продажів
Є на складі
Підходить для роутерів, медіаконвертерів та камер спостереження. Батарея 10400mAh 38Wh. Окремі виходи DC 12V, 9V, 5V USB. Заряджається від блока живлення роутера. Час повної...
Розпродаж