Джерело безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-PS2000-01, 2000VA (EG-UPS-PS2000-01)
Залишити відгук
Код товару: 75446
Уточнити наявність
Топ продажів
EnerGenie
EnerGenie
Виробник: EnerGenie; Модель: EG-UPS-PS2000-01, 2000VA; Артикул: EG-UPS-PS2000-01; Клас товару: для сонячних панелей; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт 1600 Вт; Потужність, ВА 2000 В * А; Форма вихідного струму: чиста синусоїда; Вхідна напруга: 220 В ± 25%
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Модель: EG-UPS-PS2000-01, 2000VA
Артикул: EG-UPS-PS2000-01
Клас товару: для сонячних панелей
Тип архітектури: лінійно інтерактивний (line interactive)
Тип виконання: класичний
Потужність, Вт 1600 Вт
Потужність, ВА 2000 В * А
Форма вихідного струму: чиста синусоїда
Вхідний напруга: 220 В ± 25%
Автон. робота при max навантаж: 10 хв
Кількість АКБ: 3
Кількість розеток: 4/1
Час переходу на батарею, мс: 10
ЖК-дисплей: є
Вбудована батарея: 12V / 9 AH x 3
Розмір, мм (ШхГхВ): 412 х 215 х 144 мм
Маса, кг: 18.5 кг
Країна виробництва: Китай
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Номінальна потужність, Вт 1000 - 4000 Вт
ЖК-дисплей Є
Всі характеристики
Стаття: EG-UPS-PS2000-01
Клас продукту: для сонячних батарей
Тип архітектури: лінійна інтерактивна (лінійна інтерактивна)
Тип виконання: класичний
Потужність, ват: 1600 Вт
Power, VA: 2000 V*a
Вихідний струм: чистий синусоїд
Вхідна напруга: 220 В ± 25 %
Авто. Робота в Mac навантаження: 10 хв
Кількість акумуляторів: 3
Кількість розетків: 4/1
Час переходу до акумулятора, MS: 10
РК -дисплей: Так
Побудований -в акумуляторі: 12 В / 9 ах х 3
Розмір, мм (shhhhv): 412 x 215 x 144 мм
Маса, кг: 18,5 кг
Країна виробництва: Китай
Є на складі
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 390 Вт; Потужність, ВА: 650 В * А; Форма...
Часті питання про Джерела безперебійного живлення (ДБЖ)
🏆 Які Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
💻 Де купити Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) у Львові?
🔥 Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
Блог
Також вас можуть зацікавити
Топ продажів
Є на складі
Підходить для роутерів, медіаконвертерів та камер спостереження. Батарея 10400mAh 38Wh. Окремі виходи DC 12V, 9V, 5V USB. Заряджається від блока живлення роутера. Час повної...
Розпродаж
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Кількість вентиляторів: 1; Діаметр вентиляторів: 120 мм; Тип підшипника: Magnetic Levitation Bearing; Максимальна швидкість обертання: 1800RPM; Тип роз'єму підключення: 4-pin, 3-pin;...
Тип: обкладинка; Сумісність з брендом: Apple; Сумісність з моделями: Apple iPad 11, Apple iPad 10.9 2022, Apple iPad 10.9 2024, Apple iPad 11" 2025; Діагональ: 10.9; Варіант підставки: передбачено; Спосіб...