EnerGenie 12V/220V 300 Вт (EG-PWC300-01) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 268508
Є на складі
EnerGenie 12V/220V 300 Вт (EG-PWC300-01) (UA) EnerGenie 12V/220V 300 Вт (EG-PWC300-01) (UA) Вхідна напруга 12 В EnerGenie 12V/220V 300 Вт (EG-PWC300-01) (UA) Вихідна потужність 300 Вт EnerGenie 12V/220V 300 Вт (EG-PWC300-01) (UA) Вихідна напруга 220 В
EnerGenie
EnerGenie
Вхідна напруга: 12 В; Вихідна потужність: 300 Вт; Вихідна напруга: 220 В; Кількість розеток: 1; Спосіб підключення: затискачі; Особливості: захист від короткого замикання, навантаження, перенапруги, перегріву; Тип охолодження: активний; Кількість вентиляторів: 1; Матеріал корпусу: пластик, алюміній; Ширина: 120 мм
Ремонт
Основні
Номінальна потужність, Вт до 300
Тип Автомобільний
Наявність 220В на виході Так
Всі характеристики
Вхідна напруга: 12 в
Вихідна потужність: 300 Вт
Вихідна напруга: 220 В
Кількість розетків: 1
Метод з'єднання: затискачі
Особливості: Захист від короткого замикання, перевантаження, перегрівання, перегрівання
Тип охолодження: Активний
Кількість шанувальників: 1
Матеріал корпусу: пластик, алюміній
Ширина: 120 мм
Висота: 60 ​​мм
Глибина: 149 мм