Джерело безперебійного живлення Eaton 5SC 1500VA RT2U (5SC1500IR)
Залишити відгук
Код товару: 64621
Є на складі
Eaton
Eaton
Клас товару: для серверних стійок; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: монтуємий в стійку; Потужність, Вт 1050 Вт; Потужність, ВА: 1500 В * А; Форма вихідного струму: чиста синусоїда; Вхідна напруга: 184 до 276 В; Кількість розеток: 8 - IEC 320 C13 / -; Інтерфейс підключення: RS-232 / USB; ЖК-дисплей: є
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Клас товару: для серверних стійок
Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive)
Тип виконання: монтуємий в стійку
Потужність, Вт 1050 Вт
Потужність, ВА: 1500 В * А
Форма вихідного струму: чиста синусоїда
Вхідна напруга: 184 до 276 В
Кількість розеток: 8 - IEC 320 C13 / -
Інтерфейс підключення: RS-232 / USB < br /> РК-дисплей: є
Країна виробництва: Китай
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Номінальна потужність, Вт 1000 - 4000 Вт
ЖК-дисплей Немає
Всі характеристики
Клас продукту: для серверних стелажів
Тип архітектури: лінійна інтерактивна (лінійна інтерактивна)
Тип виконання: встановлений у стійці
Потужність, ват: 1050 Вт
Влада, va: 1500 v*a
Вихідний струм: чистий синусоїд
Інтерфейс з'єднання: RS-232/USB
РК -дисплей: Так
Країна виробництва: Китай
Є на складі
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 390 Вт; Потужність, ВА: 650 В * А; Форма...