Джерело безперебійного живлення Eaton 5PX Gen2 2200VA 3U (5PX2200IRT3UG2) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 321871
Уточнити наявність
Eaton
Eaton
Призначення: для серверних стійок, для робочих станцій, для мережного обладнання; Тип архітектури: лінійно інтерактивний (line interactive); Тип виконання: монтований у стійку; Потужність, Вт: 2200 Вт; Потужність, ВА: 2200 В * А; Форма вихідної напруги: правильна (чиста) синусоїда; Вхідна напруга: 160-294 В; Автон. робота при maх навантаженні: 4 хв; Акумуляторна батарея: вбудована; Напруга...
Ремонт
Основні
Номінальна потужність, Вт 1000 - 4000 Вт
ЖК-дисплей Є
Всі характеристики
Призначення: для мережевого обладнання, для робочих станцій, для серверних стелажів
Тип архітектури: лінійна інтерактивна (лінійна інтерактивна)
Тип виконання: встановлений у стійці
Потужність, ват: 2200 Вт
Влада, va: 2200 v*a
Форма напруги виходу: Правильна (чиста) синусоїд
Авто. Робота в Mac навантаження: 4 хв
Акумулятор: побудований -in
Зовнішня напруга акумулятора: 12 дюймів
Побудований -в акумуляторі: 12В / 7Ah x 6
Кількість розетків: 8 X IEC 320 C13, 2 X IEC 320 C19
Інтерфейс з'єднання: RS-232, USB
РК -дисплей: дисплей
Розмір, мм (shhhhv): 483 x 129 x 438 мм
Маса, кг: 27,5 кг
Є на складі
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 390 Вт; Потужність, ВА: 650 В * А; Форма...