Джерело безперебійного живлення Eaton 5PX G2 1500VA RT2U (5PX1500IRT2UG2) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 357996
Є на складі
Eaton
Eaton
; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: монтується в стійку; Потужність, Вт: 1500 Вт; Потужність, ВА: 1500 В*А; Форма вихідної напруги: правильна (чиста) синусоїда; Вхідна напруга: 160-294 В; Акумуляторна батарея: вбудована; Автоном. робота при max навантаженні: 14 хв; Кількість АКБ: 4
Ремонт
Основні
Номінальна потужність, Вт 1000 - 4000 Вт
ЖК-дисплей Є
Всі характеристики
Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive)
Тип виконання: монтується в стійку
Потужність, Вт: 1500 Вт
Потужність, ВА: 1500 В*А
Форма вихідної напруги: правильна (чиста) синусоїда
Акумуляторна батарея: вбудована
Автономна робота при max навантаженні: 14 хв
Кількість АКБ: 4
Вбудована батарея: 12V / 9 AH x 4
Кількість розеток: 8 x IEC 320 C13
Інтерфейс підключення: USB, RS-232
ЖК-дисплей: дисплей
Розмір, мм (ШхГхВ): 448 х 438 х 86 мм
Маса, кг: 22 кг
Є на складі
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 390 Вт; Потужність, ВА: 650 В * А; Форма...