Ноутбук Dell 16 Plus Ultra 9 288V/32GB/1TB/Win11 Touch 90Hz (DB16250_LNL_208H)
Залишити відгук
Код товару: 361948
Уточнити наявність
Ноутбук Dell 16 Plus Ultra 9 288V/32GB/1TB/Win11 Touch 90Hz (DB16250_LNL_208H) Dell 16 Plus Ultra 9 288V/32GB/1TB/Win11 Touch 90Hz (DB16250_LNL_208H) Dell 16 Plus Ultra 9 288V/32GB/1TB/Win11 Touch 90Hz (DB16250_LNL_208H) Dell 16 Plus Ultra 9 288V/32GB/1TB/Win11 Touch 90Hz (DB16250_LNL_208H) Dell 16 Plus Ultra 9 288V/32GB/1TB/Win11 Touch 90Hz (DB16250_LNL_208H) Dell 16 Plus Ultra 9 288V/32GB/1TB/Win11 Touch 90Hz (DB16250_LNL_208H) Dell 16 Plus Ultra 9 288V/32GB/1TB/Win11 Touch 90Hz (DB16250_LNL_208H) Dell 16 Plus Ultra 9 288V/32GB/1TB/Win11 Touch 90Hz (DB16250_LNL_208H)
Dell
Dell
Процесор: Intel® Core™ Ultra 9 288V (8 ядер, 8 потоків, 3,30–5,10 ГГц, кеш 12 МБ); ОЗУ: 32 ГБ (LPDDR5x, 8533 МГц); Максимальний об'єм оперативної пам'яті: 32 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 1000 ГБ; Сенсорний екран: Так; Тип екрану: Глянцевий, Mini-LED; Розмір екрану: 16; Розширення екрану: 2560 x 1600 (WQXGA); Частота оновлення екрану: 90 Гц
Ремонт
Інші Ноутбуки серії Dell 16
Розширення екрану 2560x1600
Покриття екрану Глянцеве
Сенсорний екран Так
Кількість ядер 8
Процесор Intel Core Ultra
Оперативна пам'ять 32 Гб
Тип відеокарти Інтегрована
Відеокарта Intel ARC
Об'єм пам'яті відеокарти Інтегрована
Тип накопичувача SSD
Операційна система Windows 11
Підсвічування клавіатури З підсвічуванням
Вага від 1.5 кг до 2 кг
Колір корпусу Блакитний
Категорія Для роботи
Тип матриці mini-LED
Покоління Intel Core ixxx Інша платформа
Всі характеристики
Товар: ноутбук
Процесор: Intel® Core™ Ultra 9 288V (8 ядер, 8 потоків, 3,30–5,10 ГГц, кеш 12 МБ)
ОЗУ: 32 ГБ (LPDDR5x, 8533 МГц)
Кількість слотів пам'яті (всього/вільно): 0/0 (распаяні)
Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 1000 ГБ
Сенсорний екран: Так
Розмір екрану: 16
Роздільна здатність екрану: 2560 x 1600 (WQXGA)
Частота оновлення екрану: 90 Гц
Відеокарта: Intel® Arc™ Graphics 140 В
Пам'ять відеокарти: Загальна пам'ять
Аудіо: Вбудовані стереодинаміки; Вбудовані два мікрофони
Веб-камера: Full HD
Підключення: Wi-Fi 7; Bluetooth 5.4
Тип акумулятора: Літій-іонний
Основний колір: Небесно-блакитний
Сканер відбитків пальців: Так
Підсвічування клавіатури: атури
Клавіатура Колір підсвітки: Білий
Операційна система: Microsoft Windows 11 Home
Висота: 17 мм
Ширина: 357 мм
Глибина: 251 мм
Вага: 1,87 кг
Розкладка клавіатури: QWERTY
Процесор: Intel® Core™ i5-13450HX (10 ядер, 16 потоків, 3,40–4,60 ГГц, кеш 20 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 4800 МГц); Максимальний об'єм оперативної пам'яті: 32 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512...
Розпродаж
Процесор: Intel® Core™ 5 120U (10 ядер, 12 потоків, 1,40–5,00 ГГц, кеш 12 МБ); Оперативна пам'ять: 16 ГБ (DDR4, 3200 МГц); Максимальний підтримуваний об'єм оперативної пам'яті: 24 ​​ГБ;...
Діагональ екрану: 15.6" IPS / Роздільна здатність: 1920x1080 / Процесор: 10-ядерний, Intel Core i5-13450HX / Оперативна пам'ять: 16Гб / Вбудована пам'ять: 512Гб SSD / Відеокарта: NVIDIA GeForce RTX 5050,...
Процесор: Intel® Core ™ Ultra 9, 288 V (8 ядер, 8 потоків, 3,30–5.10 ГГц, кеш 12 Мб); Рам: 32 ГБ (LPDDR5X, 8533 МГц); Максимальна оперативна пам’ять: 32 ГБ; Суцільний -державний привід M.2 PCIE: 2000...