Ноутбук Dell 16 Core 7-150U/16GB/1TB/Win11P MX570A (DC16251_RPLU-R_002)
Залишити відгук
Код товару: 353843
Є на складі
Dell
Dell
Процесор: Intel® Core™ 7 150U (10 ядер, 12 потоків, 1,20–5,40 ГГц, кеш 12 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 5200 МГц); Максимально підтримуваний об'єм оперативної пам'яті: 32 ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 1000 ГБ; Сенсорний екран: Ні; Тип екрану: Матовий, LED, WVA; Діагональ екрану: 16; Роздільна здатність екрану: 1920 x 1200 (WUXGA); Яскравість екрану: 300 кд/м²
Ремонт
Інші Ноутбуки серії Dell 16
Розширення екрану 1920x1200
Покриття екрану Матове
Сенсорний екран Ні
Кількість ядер 10
Процесор Intel Core
Оперативна пам'ять 16 Гб
Тип відеокарти Дискретна
Відеокарта nVidia GeForce
Об'єм пам'яті відеокарти 2 Гб
Тип накопичувача SSD
Операційна система Windows 11
Підсвічування клавіатури З підсвічуванням
Вага від 2 кг до 3 кг
Колір корпусу Синій
Категорія Для роботи
Тип матриці VA/MVA/PVA
Покоління Intel Core ixxx Інша платформа
Всі характеристики
Товар: ноутбук
Процесор: Intel® Core™ 7 150U (10 ядер, 12 потоків, 1,20–5,40 ГГц, кеш 12 МБ)
ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 5200 МГц)
Максимальний обсяг оперативної пам'яті: 32 ГБ
Кількість слотів пам'яті (всього/вільно): 2/0
Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 1000 ГБ
Сенсорний екран: Ні
Тип екрану: Матовий, Led, WVA
Розмір екрану: 16"
Роздільна здатність екрану: 1920 x 1200 (WUXGA)
Яскравість матриці: 300 кд/м²
Відеокарта: NVIDIA GeForce MX570; Intel® Graphics
Пам'ять відеокарти: 2 ГБ GDDR6
Звук: Вбудовані стереодинаміки; Вбудовані два мікрофони
Веб-камера: Full HD
Підключення: Wi-Fi 6; Bluetooth 5.3
Домінуючий колір: Синій
Сканер відбитків пальців: Так
Датчики: Акселерометр
Підсвічування клавіатури: атури
Колір підсвітки клавіатури: Білий
Операційна система: Microsoft Windows 11 Pro
В комплекті ПО: Розділ відновлення (можливість відновлення системи з жорсткого диска)
Блок живлення: 65 Вт
Висота: 17,4 мм
Ширина: 357 мм
Глибина: 250 мм
Вага: 2,14 кг
Розкладка клавіатури: QWERTY
Є на складі
Діагональ екрану: 15.6" TN+film / Роздільна здатність: 1920x1080 / Процесор: 4-ядерний, AMD Ryzen 3 7320U / Оперативна пам'ять: 4Гб / Вбудована пам'ять: 128Гб SSD / Відеокарта: AMD Radeon 610M Graphics / ...
Процесор: AMD Ryzen™ 5 7535HS (6 ядер, 12 потоків, 3,30-4,55 ГГц, кеш 16 МБ); RAM: 16 ГБ (DDR5, 4800 МГц); Максимально підтримуваний обсяг оперативної пам'яті: 32 ГБ; Твердотільний накопичувач...