Блок живлення ASRock 1000W SteelLegend White (SL-1000GW) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 358010
Є на складі
Блок живлення ASRock 1000W SteelLegend White (SL-1000GW) (UA) ASRock 1000W SteelLegend White (SL-1000GW) (UA) ASRock 1000W SteelLegend White (SL-1000GW) (UA) ASRock 1000W SteelLegend White (SL-1000GW) (UA) ASRock 1000W SteelLegend White (SL-1000GW) (UA) ASRock 1000W SteelLegend White (SL-1000GW) (UA) ASRock 1000W SteelLegend White (SL-1000GW) (UA)
ASRock
ASRock
; Стандарт БП: ATX; Потужність: 1000 Вт; Модульне підключення кабелів: є; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення материнської плати: 24 pin; Підключення процесора: 2x4+4pin; Підключення відеокарти: 3x6+2 pin; Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 3
Ремонт
Основні
Потужність 901 - 1000 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 3
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Gold
Живлення материнської плати 24+8+8 pin
Модульне підключення кабелів Є
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Стандарт БП: ATX
Потужність: 1000 Вт
Модульне підключення кабелів: є
Модуль PFC: активний
Підключення материнської плати: 24 pin
Підключення процесора: 2x4+4pin
Підключення відеокарти: 3x6+2 pin
Кількість роз'ємів SATA: 8
Кількість роз'ємів Peripheral: 4
Output Current +5V: 20A
Output Current +3,3V: 20A
Output Current -12V: 0.3A
Output Current +5Vsb: 3A
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1x135 мм
Інше: вентилятор з гідродинамічним підшипником
Розміри, мм: 150 x 150 x 86 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...