Оперативна пам'ять DDR4 8GB 2666 MHz Patriot (PSD48G266681) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 126185
Уточнити наявність
Patriot
Patriot
Тип пам'яті: DDR4; Обсяг пам'яті: 8 GB; Кількість модулів у наборі: 1; Стандарти пам'яті: PC4-21300; Частота пам'яті: 2666 MHz; Таймінги: CL19; Напруга: 1.2 V; Перевірка і корекція помилок (ECC): non-ECC; Буферизація: unbuffered; Охолодження: немає
Ремонт
Основні
Тип пам'яті DDR3L SDRAM
Об'єм пам'яті 8 ГБ
Частота пам'яті 2666 МГц
Кількість модулів у наборі 1
Всі характеристики
Тип пам'яті: DDR4
Том пам'ять: 8 Гб
Кількість модулів у наборі: 1
Стандарти пам'яті: PC4-21300
Частота пам'яті: 2666 МГц
TAIMES: CL19
Напруга: 1,2 В