Оперативна пам'ять DDR4 32GB/3200 Kingston Fury Renegade Black (KF432C16RB2/32) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 296847
Уточнити наявність
Kingston
Kingston
Тип оперативної пам'яті: DDR4; Об'єм одного модуля: 32 ГБ; Кількість модулів у комплекті: 1; Частота пам'яті: 3200 МГц; Напруга живлення: 1.2В/1.35В; Схема таймінгів: 16-19-19; Стандарт пам'яті: ПК4-25600; Система охолодження: пасивна (радіатор); Перевірка та корекція помилок (ECC): ні; Колір чорний
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Тип оперативної пам'яті: DDR4
Об'єм одного модуля: 32 ГБ
Кількість модулів у комплекті: 1
Частота пам'яті: 3200 МГц
Напруга живлення: 1.2В / 1.35В
Стандарт пам'яті: PC4-25600< br/>Система охолодження: пасивна (радіатор)
Перевірка та корекція помилок (ECC): ні
Колір: чорний
Призначення: для ПК
Наявність підсвічування: безпідсвічування
Відновлено: ні
Форм-фактор: UDIMM
CAS Latency (CL): CL16
Підтримка профілю Intel XMP: є
Підтримка профілю AMD Expo: ні
/>Лінійка пам'яті: Kingston Fury
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Сумісні материнські плати DDR4 SDRAM
Основні
Тип пам'яті DDR4 SDRAM
Об'єм пам'яті 32 ГБ
Частота пам'яті 3200 МГц
Кількість модулів у наборі 1
Всі характеристики
Тип оперативної пам’яті: DDR4
Частота пам'яті: 3200 МГц