Dahua Technology DH-CS4226-24ET-240 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 323243
Є на складі
DAHUA
DAHUA
Бренд: Dahua Technology; Кількість портів Fast Ethernet (10/100): 24 (PoE); Кількість портів SFP: 2; Інші порти: 2x100/1000Base-T/SFP; Моніторинг та конфігурування: Web management; App management; Можливість монтажу у стійку: є; Живлення: AC 100-240 В; Розміри, мм: 440 х 220 х 44; Вага, кг: 2,47; Особливості: загальний бюджет PoE: 240 Вт
Ремонт
Основні
Клас товару Комутатори
Всі характеристики
Кількість портів Fast Ethernet (10/100): 24 (POE)
Кількість портів SFP: 2
Інші порти: 2x100/1000Base-T/SFP
Моніторинг та конфігурація: управління веб -сайтом; Управління додатками
Можливість встановлення в стійці: є
Потужність: AC 100-240 V
Розміри, мм: 440 x 220 x 44
Вага, кг: 2,47
Особливості: Загальний бюджет POE
Часті питання про Комутатори і свичи
🏆 Які Комутатори і свичи найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Комутатори і свичи. Скільки коштують Комутатори і свичи?
💻 Де купити Комутатори і свичи у Львові?
🔥 Комутатори і свичи які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Fast Ethernet (10 / 100 Мбіт / с): 6; Gigabit Ethernet (10 / 100 / 1000 Мбіт / с): ні; SFP: ні; SFP+: ні; Консольний порт: ні; Кількість портів з підтримкою PoE: 4 порти; Бюджет PoE: До 40 Вт; Можливість монтажу у...
Тип: некерований; Форм-фактор: настільний / настінний; Кількість портів: 9; Порти: 8 x 10 / 100 / 1000BaseT PoE, 1 х 10 / 100 / 1000M RJ45; Вимоги PoE: PoE 120 Вт; 30 Вт на порт; Можливість віддаленого...