D-Link DGS-1250-28XMP (DGS-1250-52XMP) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 184311
Є на складі
D-Link
D-Link
Тип: керований 2-го рівня; Форм-фактор: в стійку; Кількість портів: 52; Порти: SFP +, Gigabit Ethernet; Вимоги PoE: PoE 802.3af (PSE) до 15.4 Вт на порт; Середовище передачі даних: 100BASE-TX: неекранована кручена пара категорій 5, оптичний кабель, 10BASE-T: неекранована кручена пара категорії 3, 4, 5, 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована кручена пара категорій 5; Можливість віддаленого управління: керований; ...
Ремонт
Основні
Клас товару Комутатори
Всі характеристики
Тип: контрольований рівень 2
Форм -фактор: у стійці
Кількість портів: 52
Порти: SFP+, Gigabit Ethernet
Pee: POE 802.3AF (PSE) до 15,4 Вт
Передача даних: 100Base-TX
Дистанційне управління: керовано
Номер POE+ Порти: 48xPoe
Кількість портів 1000TX: 48x10/100/1000tx
Кількість портів 1000FX: 4xSFP+
Здатність комутації: 176 ГБ/с
Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів: 131 MPPS
Буфер пакетів: 2 Мб
Рамка Jumbo: 12000 байт
Автомобіль MDI/MDIX: так
Робоча температура: від -5? до 50? С.
Споживання електроенергії (максимум): 467 Вт
Ширина: 440 мм
Глибина: 250 мм
Висота: 44 мм
Вага: 3,85 кг
Корпус: металевий
Часті питання про Комутатори і свичи
🏆 Які Комутатори і свичи найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Комутатори і свичи. Скільки коштують Комутатори і свичи?
💻 Де купити Комутатори і свичи у Львові?
🔥 Комутатори і свичи які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Переглянуті товари
Тип підключення: бездротове; Конструкція мікрофона: вбудований у корпус; Довжина кабелю: -; Частотний діапазон: 20 – 20 000 Гц; Опір навушників: 16 Ом; Час роботи...
Уточнити наявність
; Спосіб закриття: блискавка; Кількість основних відсіків: 1; Матеріал корпусу: поліестер, тканина; Ширина основного відсіку: 330 мм; Глибина основного відсіку: 30 мм;...
Товар очікується
Дисплей: 6.55" / Amoled (2736x1264 пікселів) / Процесор: Qualcomm Snapdragon 7 Gen3 + Adreno 720 / Оперативна пам'ять: 8 Гб / Вбудована пам'ять: 512 Гб / microSD - ні / Камера: 200+12Мп + фронт 50Мп / Батарея: 6000...
Уточнити наявність
Бренд: Lian Li; Форм-фактор материнської плати: ATX / MicroATX / Mini-ITX; Типорозмір: Midi-Tower; Призначення: ігровий; Потужність БП, Вт: немає; Розташування: знизу; Кількість 3,5"...
Для ноутбука з діагоналлю екрана: 15.6 "; Колір: Чорний; Матеріал корпусу: Нейлон; Вага: немає даних; Спосіб закриття: Блискавка; Розміри внутрішні, мм: 330 х 260 х 30;...