Корпус Casecom GN-1718 500W Black (GN-1718-500) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 314914
Є на складі
Корпус Casecom GN-1718 500W Black (GN-1718-500) (UA) Casecom GN-1718 500W Black (GN-1718-500) (UA) Бренд Casecom Casecom GN-1718 500W Black (GN-1718-500) (UA) Форм-фактор материнської плати MicroATX/Mini-ITX Casecom GN-1718 500W Black (GN-1718-500) (UA) Типорозмір Mini-Tower Casecom GN-1718 500W Black (GN-1718-500) (UA) Призначення робоча станція Casecom GN-1718 500W Black (GN-1718-500) (UA) Потужність БП, Вт 500 Casecom GN-1718 500W Black (GN-1718-500) (UA) Розташування зверху
CASECOM
CASECOM
Бренд: Casecom; Форм-фактор материнської плати: MicroATX/Mini-ITX; Типорозмір: Mini-Tower; Призначення: робоча станція; Потужність БП, Вт: 500; Розташування: зверху; Кількість 5,25" відсіків: 2; Кількість 3,5" відсіків внутрішніх: 1; Кількість 2,5" відсіків: 2; Кількість слотів розширення: 4
Ремонт
  • Характеристики
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Сумісні материнські плати Micro-ATX
Основні
Потужність блоку живлення 500 Вт
Всі характеристики
Форм-фактор материнської плати: microatx/mini-itx
Розмір: Міні-вежа
Призначення: робоча станція
Потужність BP, Tue: 500
Місцезнаходження: зверху
Номер 3.5 "Внутрішні відсіки: 1
Номер 2.5 "Відсіки: 2
Кількість розширення слотів: 4
Місця для додаткових вентиляторів / Місцезнаходження: передня панель / 1х120 мм, бічна панель / 1х120 мм, задня панель / 1х80 мм
Розміри, мм: 170 x 350 x 305
Маса, кг: 2,7
Матеріал передньої панелі: пластик
Бічний матеріал: сталь
Матеріал корпусу: сталь
Механізм відкриття: бічні панелі видаляються
Колір панелі обличчя: Чорний
Колір корпусу: Чорний
Вікно монтажу CPU Cooler: Є
Система кабельної організації: Є
Максимальна довжина відеокарти, мм: до 240 мм