Блок живлення Cougar 750W (ATLAS750) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 294832
Уточнити наявність
Блок живлення Cougar 750W (ATLAS750) (UA) Cougar 750W (ATLAS750) (UA) Тип БП для комп'ютерів Cougar 750W (ATLAS750) (UA) Стандарт БП ATX 12 V Cougar 750W (ATLAS750) (UA) Потужність 750 Вт Cougar 750W (ATLAS750) (UA) Модульне підключення кабелів ні Cougar 750W (ATLAS750) (UA) Сертифікація 80 PLUS 80 PLUS Bronze
Cougar 750W (ATLAS750) (UA)
Cougar 750W (ATLAS750) (UA)
Cougar 750W (ATLAS750) (UA)
Cougar 750W (ATLAS750) (UA)
Cougar 750W (ATLAS750) (UA)
Cougar 750W (ATLAS750) (UA)
Cougar
Cougar
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; PFC модуль: активний; Підключення материнської плати: 20+4 pin; Підключення процесора: 2x4+4pin; Кількість роз'ємів додаткового живлення для відео: 4; Підключення відеокарти: 4x6+2 pin
Ремонт
Основні
Потужність 701 - 800 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 4
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS Bronze
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Немає
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Введіть ВР: Для комп’ютерів
Стандарт ВР: ATX 12 V
Сила: 750 Вт
Модульне з'єднання кабелів: Ні
Модуль PFC: Активний
Підключення процесора: 2x4+4pin
Підключення відеокарти: 4x6+2 PIN
Роз'єми SATA: 8
Кількість периферійних роз'ємів: 3
Вихід Surrent +5V: 22a
Вихід Surrent +3,3 В: 22a
OutputCurrent +12v1: 62.5a
Вихідний час -12 В: 0,3А
Outsurent +5vsb: 3a
Тип охолодження: вентилятор
Діаметр вентиляторів: 1х120 мм
Розміри, мм: 140 х 150 х 86 мм
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...