Блок живлення XILENCE Performance C+ 750W (XP750R6.2) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 295521
Уточнити наявність
Блок живлення XILENCE Performance C+ 750W (XP750R6.2) (UA) XILENCE Performance C+ 750W (XP750R6.2) (UA) Бренд XILENCE XILENCE Performance C+ 750W (XP750R6.2) (UA) Форм-фактор БП ATX, EPS XILENCE Performance C+ 750W (XP750R6.2) (UA) Потужність сумарна, Вт 750 XILENCE Performance C+ 750W (XP750R6.2) (UA) Тип роз'єму підключення до материнської плати 20+4 pin XILENCE Performance C+ 750W (XP750R6.2) (UA) Тип роз'єму підключення живлення процесора 1х4+4pin XILENCE Performance C+ 750W (XP750R6.2) (UA) HDD (IDE) 3 XILENCE Performance C+ 750W (XP750R6.2) (UA) SATA 5
Xilence
Xilence
Бренд: XILENCE; Форм-фактор БП: ATX, EPS; Потужність сумарна, Вт: 750; Тип роз'єму підключення до материнської плати: 20+4 pin; Тип роз'єму підключення живлення процесора: 1х4+4pin; HDD (IDE): 3; SATA: 5; Рознімання дод. живлення для відеокарт: 2x6+2pin; Функція PFC (Power Factor Correction): активна; Стандарт 80 PLUS: 80 PLUS
Ремонт
Основні
Потужність 701 - 800 Вт
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 2
Підтримка 80 PLUS 80 PLUS
Живлення материнської плати 20+4 pin
Модульне підключення кабелів Немає
Форм-фактор БЖ ATX (PS/2)
Всі характеристики
Формовний фактор PSU: ATX, EPS
Всього живлення, W: 750
Тип роз'єму підключення живлення процесора: 1x4+4pin
HDD (IDE): 3
Сата: 5
Додати роз'єми. Потужність для відеокарт: 2x6+2pin
PFC (корекція коефіцієнта потужності): Активна
Ефективність (%): 82
ATX12V Стандарт: 2,4
Розміри, мм: 150x140x86
Вентилятор, мм: 120
Є на складі
Тип БП: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v2.31; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; Модуль PFC: активний; Підключення...
Часті питання про Блоки живлення
🏆 Які Блоки живлення найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Блоки живлення:
Asus TUF Gaming 650W 80+ Bronze (90YE00D1-B0NA00) (4066 грн)
Sharkoon SilentStorm SFX 450W 80 Plus Bronze (4044951016402) (EU) (4473 грн)
GIGABYTE 750W (GP-P750GM) (3978 грн)
💲 Ціни на Блоки живлення. Скільки коштують Блоки живлення?
💻 Де купити Блоки живлення у Львові?
🔥 Блоки живлення які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Блоки живлення:
Блог
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Бренд: MSI; Форм-фактор БП: ATX; Потужність сумарна, Вт: 500; Потужність по каналах +3,3V та +5V, Вт: 105; Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 456; +5V: 14; +3.3V: 14; +12V1: 38; -12V: 0,3;...
Тип ПК: для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 650 Вт; Модульне підключення кабелів: ні; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Bronze; PFC модуль: активний; Підключення материнської...
Розпродаж
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Тип БП: модульні, для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX; Потужність: 850 Вт; Модульне підключення кабелів: Full; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; PFC модуль: активний; Підключення...
Тип БП: модульні, для комп'ютерів; Стандарт БП: ATX 12V v3.0; Потужність: 750 Вт; Модульне підключення кабелів: Semi; Сертифікація 80 PLUS: 80 PLUS Gold; PFC модуль: активний; Підключення...
Тип: накладні; Тип підключення: провідне; Інтерфейс: 4-pin Mini-jack 3,5 мм, 2 x 3-pin Mini-jack 3,5 мм; Частотний діапазон: 20 - 20 000 Гц; Чутливість (дБ): 93 дБ ± 3 дБ; Опір навушників: 32 Ом;...
Тип: геймерські (ігрові); Призначення: для ноутбука, для комп'ютера; Підключення: провідне; Конструкція: повнорозмірні; Інтерфейс підключення: Jack 3.5 мм, USB; Тип...
Бренд: Jonsbo; Призначення: для корпусу; Тип підшипника: гідродинамічний; Кількість вентиляторів: 3; Регулювання обертів: PWM; Роз’єм: 4pin, 3pin (5V ARGB); Колір вентилятора:...
Весь переглянутий товар - 12 шт