Cisco Catalyst 1300 (C1300-24P-4X) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 322492
Є на складі
Cisco Catalyst 1300 (C1300-24P-4X) (UA) Cisco Catalyst 1300 (C1300-24P-4X) (UA) Тип Коммутатор
Cisco
Cisco
Тип: Комутатор; Порти: 4 x SFP+; 24х10/100/1000 Gigabit Ethernet; Тип комутатора: керований; Процесор: ARM; Таблиця MAC-адрес: 16000 записів; Швидкість передачі пакетів: 95.23 Mpps; Розмір буфера: 1.5 МБ; Підтримка PoE+: є; Бюджет потужності PoE+: 195 Вт; Стандарти та протоколи: IEEE 802.1s; 802.1w RSTP; IEEE 802.1D Spanning Tree (STP)
Ремонт
Основні
Клас товару Комутатори
Всі характеристики
Тип: перемикач
Порти: 4 x SFP+; 24x10/100/1000 Gigabit Ethernet
Тип комутатора: керований
Процесор: рука
Таблиця MAC -адреси: 16000 записів
Розмір буфера: 1,5 Мб
Підтримка POE+: Так
Бюджет потужності Poe+: 195 t
Стандарти та протоколи: IEEE 802.1s; 802.1W RSTP; IEEE 802.1d, що охоплює дерево (STP)
Функції: VLAN; PVST+; Rpvst+
Особливості: VLAN
Робоча вологість: від 10% до 90% /(без конденсації)
MTBF (середній розвиток відмови): 698220 годин
Робоча температура: від -5 до 50 ° C
Температура зберігання: від -25 ° до 70 ° C
Розміри, мм: 44 x 445 x 299
Ширина: 570 мм
Висота: 110 мм
Довжина: 430 мм
Вага: 5,78 кг
Часті питання про Комутатори і свичи
🏆 Які Комутатори і свичи найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Комутатори і свичи. Скільки коштують Комутатори і свичи?
💻 Де купити Комутатори і свичи у Львові?
🔥 Комутатори і свичи які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Fast Ethernet (10 / 100 Мбіт / с): ні; Gigabit Ethernet (10 / 100 / 1000 Мбіт / с): 10; SFP: ні; SFP+: ні; Консольний порт: ні; Кількість портів із підтримкою PoE: 8 портів; Бюджет PoE: До 110 Вт; Можливість монтажу...
Переглянуті товари
Вхідна напруга: 220 В; + 5Vsb: 2А; 4-pin CPU: 1; PCI-E 6 + 2pin: немає; SATA: 2; Форм-фактор: ATX; Охолодження: 1х120 мм; Модульне підключення: немає; PCI-E 8pin: немає; Колір чорний
Габарити: 456 х 156 х 24 мм; Підсвічування клавіш: немає; Колір: чорний, сірий; Кількість клавіш: 104; Тип клавіш: мембранний; Тип підключення: провідне; Довжина кабелю: 1.5 м;...
Екран: 6,7" OLED 2796x1290 / Вбудована пам'ять: 512 Гб / Оперативна пам'ять: 6 Гб / Процесор: Apple A16 Bionic / Кількість ядер: 6 / Основна камера, Мп: 48 + 12 + 12 / Фронтальна камера, Мп: 12 / ОС: iOS...