Корпус Chieftec MESH (CS-12B-300) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 249885
Є на складі
CHIEFTEC
CHIEFTEC
Клас корпусу: Компактні; Типорозмір: Minitower; Спосіб встановлення: універсальний; Підтримувані материнські плати: Micro – ATX, Mini – ITX; Наявність блоку живлення: із блоком живлення; Розташування блоку живлення: верхнє; Потужність блоку живлення: 300 Вт; Модель блоку живлення Chieftec GPF-300P; Кількість зовнішніх відсіків 5.25”: 1; Кількість зовнішніх відсіків 3.5": 1
Ремонт
  • Характеристики
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Сумісні материнські плати Micro-ATX
Основні
Потужність блоку живлення 300 Вт
Всі характеристики
Клас класу: компактний
Розмір: міні -верстат
Метод установки: Універсальний
Підтримувані материнські плати: Micro - Atx, Mini - Itx
Наявність джерела живлення: з джерелом живлення
Розташування джерела живлення: Верхній
Потужність потужності: 300 Вт
Модель джерела живлення: CHIEFTEC GPF-300P
Кількість зовнішніх відділень 5,25 ”: 1
Кількість зовнішніх відділень 3.5 ": 1
Кількість внутрішніх відділень 2.5 ": 1
Кількість розширення слотів: 4
Місця для додаткових шанувальників: назад 1х8 см
Охолоджуючі елементи: вентиляційні грилі
Зовнішні роз'єми: 1 x USB 2.0, 2 X USB 3.0, 2 X Audio
Встановлення довгих відеокартів: до 195 мм
Максимальна висота охолоджувача процесора: 85 мм
Будівельний матеріал: метал, пластик
Розміри, мм: 102 x 338 x 356 мм