Проектор BenQ TK710STi (9H.JSK77.17E) EU
Залишити відгук
Код товару: 335392
Є на складі
BENQ
BENQ
Технологія дисплея: DLP; Рідна роздільна здатність: 3840 x 2160 (4k); Формат зображення: 16 х 9; Яскравість: 3200 ЛМ; Контраст: 600 000: 1; Розмір проектованого зображення: 100 " - 150"; Мінімальна відстань проекції: 1,5 м; Служба послуг лампи: 20 000 годин (звичайний режим); 20 000 годин (економічний режим); Роз'єми: HDMI 2.0 - 2 PCS; USB 2.0 - 1 ПК.; RS-232-1 ПК; 3do: Так
Ремонт
Основні
Тип Геймерські
Роздільна здатність матриці 3840x2160
Технологія, матриця DLP
Яскравість 2501 - 4000 (ANSI lm)
Підтримка 3D Немає
Підтримка форматів 16:9
Всі характеристики
Технологія дисплея: DLP
Рідна роздільна здатність: 3840 x 2160 (4k)
Формат зображення: 16 х 9
Розмір проектованого зображення: 100 " - 150"
Мінімальна відстань проекції: 1,5 м
Роз'єми: HDMI 2.0 - 2 PCS; USB 2.0 - 1 ПК.; RS-232-1 ПК.
3do: Так
Бездротове спілкування: Ні
Динаміка: Так
Робочий том (у стандартному режимі): 31 дБ
Робочий обсяг (в економічному режимі): 28 дБ
Споживання енергії під час роботи: 275 Вт
Споживання енергії в спокої: <0,5 Вт
Висота: 112 мм
Ширина: 304 мм
Глибина: 254 мм
Вага: 3,1 кг
Технологія: TFT LCD / Світлодіод: FHD LED 1.6", ресурс до 30 000 годин / Яскравість: 15±3 ANSI люмен / Роздільна здатність: 320×180 (стандартна) / Фокусування: ручне / Інтерфейси: USB, DC IN,...
Роздільна здатність відтворення: 4K UHD (виробництво Coole - 1280x720) / Яскравість: 180 Люмени / Споживання електроенергії: 35 Вт / Напруга: 110–240 В / лампа Ресурс: понад 100 000 годин
Часті питання про Проектори
🏆 Які Проектори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Проектори. Скільки коштують Проектори?
💻 Де купити Проектори у Львові?
🔥 Проектори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Проектори:
Проектор VP2 Mini Projector (5V / Android / IOS ) (2033 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Технологія дисплея: DLP; Рідна роздільна здатність: 3840 x 2160 (4k); Формат зображення: 16 х 9; Яскравість: 3200 ЛМ; Контраст: 600 000: 1; Розмір проектованого зображення: 100 " - 150";...
Технологія дисплея: 3LCD; Рідна роздільна здатність: 3840 x 2160 (4k); Формат зображення: 16 х 9; Яскравість: 4000 лм; Контраст: 2500 000 х 1; Розмір проектованого зображення: 80 " - 150";...
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Вид кронштейна: поворотно-нахилений; Рекомендувана діагональ: 17" - 32"; Максимальний стандарт VESA: 100х100 мм; Стандарти VESA: 75х75 мм, 100х100 мм; Допустиме навантаження: 9 кг;...