Проектор BenQ TK710 (9H.JSJ77.17E) EU
Залишити відгук
Код товару: 335396
Є на складі
BenQ TK710 (9H.JSJ77.17E) EU
BenQ TK710 (9H.JSJ77.17E) EU
BenQ TK710 (9H.JSJ77.17E) EU
BENQ
BENQ
Технологія дисплея: DLP; Рідна роздільна здатність: 3840 x 2160 (4k); Формат зображення: 16 х 9; Яскравість: 3200 ЛМ; Контраст: 600 000: 1; Розмір проектованого зображення: 100 " - 150"; Служба послуг лампи: 20 000 годин (звичайний режим); 20 000 годин (економічний режим); Роз'єми: HDMI - 2 ПК; USB -тип A - 1 ПК; RS-232-1 ПК; 3DO: Так; Бездротове спілкування: Ні
Ремонт
Основні
Тип Геймерські
Роздільна здатність матриці 3840x2160
Технологія, матриця DLP
Яскравість 2501 - 4000 (ANSI lm)
Підтримка 3D Є
Підтримка форматів 16:9
Всі характеристики
Технологія дисплея: DLP
Рідна роздільна здатність: 3840 x 2160 (4k)
Формат зображення: 16 х 9
Розмір проектованого зображення: 100 " - 150"
Роз'єми: HDMI - 2 ПК; USB -тип A - 1 ПК; RS-232-1 ПК.
3do: Так
Бездротове спілкування: Ні
Динаміка: Так
Робочий том (у стандартному режимі): 31 дБ
Робочий обсяг (в економічному режимі): 28 дБ
Споживання енергії під час роботи: 275 Вт
Висота: 112 мм
Ширина: 304 мм
Глибина: 233 мм
Вага: 3 кг
Роздільна здатність відтворення: 4K UHD (виробництво Coole - 1280x720) / Яскравість: 180 Люмени / Споживання електроенергії: 35 Вт / Напруга: 110–240 В / лампа Ресурс: понад 100 000 годин
Часті питання про Проектори
🏆 Які Проектори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Проектори. Скільки коштують Проектори?
💻 Де купити Проектори у Львові?
🔥 Проектори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Проектори:
Проектор VP2 Mini Projector (5V / Android / IOS ) (2033 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Технологія дисплея: 3LCD; Рідна роздільна здатність: 3840 x 2160 (4k); Формат зображення: 16 х 9; Яскравість: 4000 лм; Контраст: 2500 000 х 1; Розмір проектованого зображення: 80 " - 150";...
Переглянуті товари
; Діагональ дисплея: 31.5"; Тип матриці: VA; Роздільна здатність: 3840 x 2160; Частота оновлення екрану: 60 Гц; Співвідношення сторін: 16:9; Покриття: матове; Час відгуку матриці:...
Дисплей: 6.74" / Amoled (2772x1240 пікселів) / Процесор: Mediatek Dimensity 9000 + Mali-G710 MC10 / Оперативна пам'ять: 12 Гб / Вбудована пам'ять: 256 Гб / microSD - ні / Камера: 64+8+2Мп + фронт 16Мп / Батарея: 5000...
; Тип: поворотно-нахильний; Варіанти встановлення: на стіл; Кількість ступенів свободи: 4; Мінімальна підтримувана діагональ: 17"; Максимальна підтримувана...
Бренд: Enermax; Форм-фактор БП: ATX, EPS; Сумарна потужність, Вт: 750; Потужність по каналах +3,3V і +5V, Вт: 100; Потужність по каналах, сумарно по +12V1, 12V2, …, Вт: 672; +5V: 15; +3.3V: 15; +12V1: 56;...