Мобільна батарея Belkin 20000mAh 15W Blue (BPB012BTBL)
Залишити відгук
Код товару: 277425
Уточнити наявність
Мобільна батарея Belkin 20000mAh 15W Blue (BPB012BTBL) Belkin 20000mAh 15W Blue (BPB012BTBL) Бренд Belkin Belkin 20000mAh 15W Blue (BPB012BTBL) Зарядні пристрої смартфони, планшети, ноутбуки та інші Belkin 20000mAh 15W Blue (BPB012BTBL) Підключення пристроїв USB x2, USB Type-C х1 Belkin 20000mAh 15W Blue (BPB012BTBL) Потужність, Вт 15 Belkin 20000mAh 15W Blue (BPB012BTBL) Напруга, В 5
Belkin
Belkin
Ремонт
Основні
Ємність 20000 мА*г і більше
Всі характеристики
Бренд: Белкін
Пристрої з кип'ятки: смартфони, планшети, ноутбуки та інші
Підключення пристроїв: USB X2, USB Type-C X1
Сила, Вт: 15
Напруга, B: 5
Струм, A: 3
Пристрої швидкої зарядки: є
Бездротова зарядка Magsafe: Ні
Бездротова зарядка: Ні
Зарядка ноутбука: Так
Технологія: Li-Pol
Зарядка: USB Type-C
Параметри пожежі: 5 В/3а
Швидка заряджання акумулятора: Ні
Розмір, мм: 80x159.4x22.76
Вага, г: 400
Колір: синій
Вказівка: так
Побудований -в ліхтарику: ні
Є на складі
Місткість батареї: 5000 мАг / Реальна ємність: 3150 мАг / Ємність батареї: 19 Вт*ч / Тип акумуляторів: Li-Pol / Бездротова зарядка: 15 Вт / Магнітне кріплення (MagSafe): є / Швидка...
Матеріал корпусу: ABS пластик / Тип батареї: Літій-полімерний / Ємність акумулятора: 10000mAh / Вхід: Type-C 5V / 3A, 9V / 2A / Вихід: 5V / 3A, 9V / 2.25A, 12V / 1.66A / White Silver
Ємність акумулятора: 10000 mAh / Максимальна вихідна потужність: 22.5W / Тип акумуляторів: Лі-полімерні (Li-pol) / Індикація: З індикатором рівня заряду / Вхідні інтерфейси: USB...
Часті питання про Мобільні батареї
🏆 Які Мобільні батареї найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Мобільні батареї:
Power Bank Magsafe Veron 10000 mAh 22.5W USB C (1547 грн)
💲 Ціни на Мобільні батареї. Скільки коштують Мобільні батареї?
💻 Де купити Мобільні батареї у Львові?
🔥 Мобільні батареї які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Мобільні батареї:
Hoco J100A High-ranking 20000mAh 10.5W Black (610 грн)
XO PB309 20000mAh 22.5W Black (966 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Тип: Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) / Ємність батареї: 31200mAh (3.6V), 112Wh / Час автономної роботи: до 20 годин при споживанні 6W / Захист: Від перегріву, короткого...
Ємність акумулятора: 10000 mAh / Тип акумулятора: Li-Pol / Кількість портів: 1 USB-A, 1 Type-C / Бездротова зарядка: 5W / 7.5W / 10W / 15W (MagSafe 7.5W) / Підтримка Power Delivery: Так, / Індикатор заряду: LED
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Сімейство процесора: AMD Ryzen 5; Сокет: AM4; Кількість ядер: 6 ядер; Кількість потоків: 12 потоків; Базова тактова частота процесора: 3.9 GHz; Максимальна тактова частота...
Кількість вентиляторів: 1; Діаметр вентиляторів: 120 мм; Тип підшипника: FDB Bearing (гідродинамічний); Максимальна швидкість обертання: 1200RPM; Тип роз'єму підключення: 2-pin;...
Весь переглянутий товар - 4 шт