Мобільна батарея PowerPlant A16005 25200mAh (PB931200) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 290284
Є на складі
Мобільна батарея PowerPlant A16005 25200mAh (PB931200) (UA) PowerPlant A16005 25200mAh (PB931200) (UA) Ємність 25200 мА/год
PowerPlant
PowerPlant
Місткість: 25200 мА/год; Технологія: літій-іонна (Li-Ion); Кількість USB-портів: 3; Вихід USB (1): 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А; Вихід USB (2): 5 В/3 А, 9 В/3 А, 12 В/3 А, 15 В/3 А, 20 В/3 А; Вихід USB (3): 5 В/3 А, 9 В/2.22 А, 12 В/1.67 А; Вихід USB (4): ні; Вихід USB (5): ні; Живлення (зарядка) від: USB; Ліхтарик: ні
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Зовнішнє джерело живлення PowerPlant A16005 це портативний мобільний пристрій, який може суттєво продовжити час автономної експлуатації вашої цифрової техніки. Завдяки сучасним технологіям та кваліфікованому підходу розробників компанії PowerPlant, пристрій має безліч переваг серед аналогів. Багатофункціональна універсальна мобільна батарея сумісна практично з усіма цифровими аксесуарами. Підходить для USB пристроїв, стандартних ноутбуків, а також для пізніших моделей ноутбуків із портами Type-C, такими як Macbook, мобільні проектори та інші пристрої з DC входом. Стильний і тонкий алюмінієвий корпус забезпечує гарне відведення тепла, розумний цифровий дисплей.рівень заряду. Має багаторівневу систему захисту від перегріву та замикань електромережі. Сучасне, легке, практичне і дуже розумне джерело енергії гідне стати вашим незамінним аксесуаром на кожен день. Система захисту: багаторівнева система захисту для всіх пристроїв, стабілізатор напруги, стабілізатор вихідної напруги для всіх портів Перехідники для ноутбуків: Square для Lenovo. 7.9*5.5 мм для Lenovo. 7.4*5.0 мм для HP та Dell. 4.5*3.0 мм HP, Dell, Asus. 6.4*4.4 мм для Sony, Fuji, Samsung, LG. 5.5*2.5 мм для Lenovo, Asus, Toshiba. 4.0*1.7 мм Lenovo, Dell. 5.0*3.0 мм для Samsung. 5.5*1.7 мм для Acer. 3.0*1.1 мм для Acer, Samsung.
Ємність: 25200 мА/год
Технологія: літій-іонна (Li-Ion)
Кількість USB-портів: 3
Вихід USB (1): 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А
Вихід USB (2): 5 В/3А, 9 В/3 А, 12 В/3 А, 15 В/3 А, 20 В/3 А
Вихід USB (3): 5 В/3 А, 9 В/2.22 А, 12 В/ 1.67 А
Вихід USB (4): ні
Вихід USB (5): ні
Живлення (зарядка) від: USB
Ліхтарик: ні
Індикація: є
br/>Кабель у комплекті: є
Матеріал: метал/пластик
Колір: сірий з чорним
Габарити: 195 х 95 х 20 мм
Вага: 640 г
Тип: Power Bank
Час повної зарядки: немає даних
Швидка зарядка: є
Сонячна панель: ні
Бездротова зарядка: ні
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Ємність 20000 мА*г і більше
Всі характеристики
Ємність: 25200 мА/год
Технологія: літій-іон (літіон)
Кількість USB -портів: 3
USB -вихід (1): 5 c/3 a, 9 c/2 a, 12 В/1,5 a
USB -вихід (2): 5 В/3 a, 9 В/3 a, 12 В/3 a, 15 В/3 a, 20 В/3 a
USB -вихід (3): 5 c/3 a, 9 c/2,22 a, 12 c/1,67 a
USB -вихід (4): Ні
USB -вихід (5): Ні
Влада (зарядка) від: USB
Ліхтарик: Ні
Вказівка: так
Кабель у комплекті: є
Матеріал корпусу: метал/пластик
Колір: сірий з чорним
Розміри: 195 х 95 х 20 мм
Вага: 640 г
Тип: Банк живлення
Повний час зарядки: немає даних
Швидка зарядка: Так
Сонячна панель: Ні
Бездротова зарядка: Ні
Місткість батареї: 5000 мАг / Реальна ємність: 3150 мАг / Ємність батареї: 19 Вт*ч / Тип акумуляторів: Li-Pol / Бездротова зарядка: 15 Вт / Магнітне кріплення (MagSafe): є / Швидка...
Вид: Повербанк / Місткість: 10 000 мАг / Вихід USB-A: 5 В / 2,4 А, 9 В / 2 А, 12 В / 1,5 А / Вихід USB-C: 5В / 2,4 А, 9В / 2А, 12В / 1,5А / Сумісність: QuickCharge 3.0, USB-C Power Delivery / Колір: чорний
Ємність акумулятора: 10000 mAh / Максимальна вихідна потужність: 22.5W / Тип акумуляторів: Лі-полімерні (Li-pol) / Індикація: З індикатором рівня заряду / Вхідні інтерфейси: USB...