Екран для проектора Atria MRSM-HD-150D (UA)
Залишити відгук
Код товару: 305345
Уточнити наявність
Atria MRSM-HD-150D (UA)
ATRIA
ATRIA
Тип: моторизовані, настінні; Спосіб кріплення: настінний; Тип проекції: пряма; Тип конструкції: моторизований; Ширина екрану: 330 см; Висота екрану: 191 см; Діагональ (дюйм): 150"; Формат: 16:9;
Ремонт
Основні
Тип Моторизовані
Співвідношення сторін 16:9
Всі характеристики
Тип: стіна, моторизована
Метод кріплення: стіна
Тип проекції: Прямий
Тип конструкції: моторизований
Ширина екрана: 330 см
Висота екрана: 191 см
Діагональ (дюйм): 150 "
Формат: 16
Часті питання про Екрани для проекторів
🏆 Які Екрани для проекторів найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Екрани для проекторів:
💲 Ціни на Екрани для проекторів. Скільки коштують Екрани для проекторів?
💻 Де купити Екрани для проекторів у Львові?
🔥 Екрани для проекторів які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Екрани для проекторів:
Блог
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Є на складі
QLED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1920x1080, FullHD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Якість картинки: 3400 PQI / Частота оновлення: 60 Гц / ...
Форм-фактор: ATX; Потужність: 600 Вт; Вхідна напруга: 220 В; Модульне підключення: є; Охолодження: 1х120 мм; +5V: 26А; +3.3V: 30А; +12V1: 30А; +12V2: немає; +5Vsb: 2А
Топ продажів
Тип виконання: Класичний (tower); Потужність повна, В & # 183А: 1200; Потужність активна, Вт: 650; Мінімальна вхідна напруга без переходу на батарею, В: 140; Максимальна вхідна...