Проектор ASUS ZenBeam L2 FHD (90LJ00I5-B01070) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 300052
Є на складі
Проектор ASUS ZenBeam L2 FHD (90LJ00I5-B01070) (UA) ASUS ZenBeam L2 FHD (90LJ00I5-B01070) (UA) Клас пристрою портативний проектор ASUS ZenBeam L2 FHD (90LJ00I5-B01070) (UA) Проекційне відношення короткофокусний (0.8 -1.3) /1.2:1 ASUS ZenBeam L2 FHD (90LJ00I5-B01070) (UA) Тип матриці DLP ASUS ZenBeam L2 FHD (90LJ00I5-B01070) (UA) Реальна роздільна здатність 1920 x 1080 (FHD) ASUS ZenBeam L2 FHD (90LJ00I5-B01070) (UA) Формати зображення 16:10; 4:3; 16:9 ASUS ZenBeam L2 FHD (90LJ00I5-B01070) (UA) Споживана потужність 90 Вт ASUS ZenBeam L2 FHD (90LJ00I5-B01070) (UA) Тип лампи RGB LED
Asus
Asus
Клас пристрою: портативний проектор; Проекційне відношення: короткофокусне (0.8 -1.3) /1.2:1; Тип матриці: DLP; Реальна роздільна здатність: 1920 x 1080 (FHD); Формати зображення: 16:10; 4:3; 16:9; Потужність: 90 Вт; Тип лампи: RGB LED; Ресурс лампи: 30000 год; Яскравість: 960 лм LED Lumens/ 400 ANSI Lumens; Контрастність: 400 :1
Ремонт
Основні
Тип Портативні
Роздільна здатність матриці 1920x1080
Технологія, матриця DLP
Яскравість до 1000 (ANSI lm)
Підтримка 3D Немає
Всі характеристики
Клас пристрою: Портативний проектор
Тип матриці: DLP
Реальна роздільна здатність: 1920 x 1080 (FHD)
Формати зображення: 16
Споживання електроенергії: 90 Вт
Тип лампи: світлодіод RGB
Яскравість: 960 LM світлодіодні люмени/ 400 Ansi Lumens
Контраст: 400
Масштабування та фокусування: Автоматичне
Корекція трапеції: Так
Особливості: wifi; Android TV
Ємність акумулятора: 65WH 6-клітинний літій-іонний бій
Рівень шуму: 30 дБ
Побудований -в спікер: є 10 Вт (з розумною технологією Amp Harman/Kardon)
Колір: Чорний
Розміри (VHSHHG): 172 x 132 x 132 мм
Вага: 1,57 кг
Ширина: 180 мм
Висота: 270 мм
Довжина: 210 мм
Вага: 2,83 кг
Технологія: TFT LCD / Світлодіод: FHD LED 1.6", ресурс до 30 000 годин / Яскравість: 15±3 ANSI люмен / Роздільна здатність: 320×180 (стандартна) / Фокусування: ручне / Інтерфейси: USB, DC IN,...
Роздільна здатність відтворення: 4K UHD (виробництво Coole - 1280x720) / Яскравість: 180 Люмени / Споживання електроенергії: 35 Вт / Напруга: 110–240 В / лампа Ресурс: понад 100 000 годин
Часті питання про Проектори
🏆 Які Проектори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Проектори. Скільки коштують Проектори?
💻 Де купити Проектори у Львові?
🔥 Проектори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Проектори:
Проектор VP2 Mini Projector (5V / Android / IOS ) (2033 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Відображення технології: DLP; Рідна роздільна здатність: 1920 x 1080 (FHD); Формат зображення: 16 x 9; Яскравість: 1200 лм; Контраст: 3000000 x 1; Розмір спроектованого зображення: 60" -...