Ноутбук ASUS Vivobook S16 Ultra 7-255H/16GB/1TB/Win11 (S3607CA-RP020W)
Залишити відгук
Код товару: 368275
Уточнити наявність
Asus
Asus
Процесор: Intel® Core™ Ultra 7 255H (16 ядер, 16 потоків, 1,50-5,10 ГГц, 24 МБ); Оперативна пам'ять: 16 ГБ (DDR5, 4800 МГц); Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 1000 ГБ; Сенсорний екран: Ні; Тип екрана: Матовий, LED, IPS; Розмір екрана: 16"; Роздільна здатність екрана: 1920 x 1200 (WUXGA); Частота оновлення екрана: 144 Гц
Ремонт
Інші Ноутбуки серії Asus VivoBook
Є на складі
Діагональ екрану: 16.0" IPS / Роздільна здатність: 1920x1200 / Процесор: 6-ядерний, Intel Core i3-1315U / Оперативна пам'ять: 16Гб / Вбудована пам'ять: 512Гб SSD / Відеокарта: Intel UHD Graphics / ...
Є на складі
Тип ноутбука: Для роботи та навчання; Діагональ дисплея: 15.6"; Роздільна здатність: 1920х1080 (FullHD); Поверхня екрану: матова; Тип матриці: IPS; Частота оновлення екрану: 60Hz;...
Діагональ дисплея: 15.6"; Роздільна здатність: 1920х1080 (FullHD); Поверхня екрану: покриття антивідблиску; Тип матриці: IPS; Процесор: AMD Ryzen 5 7430U; Кількість ядер процесора: 6;...
Тип ноутбука: Для роботи та навчання, Бізнес; Діагональ дисплея: 16"; Роздільна здатність: 1920x1200 (WUXGA); Поверхня екрану: матова; Тип матриці: IPS; Частота оновлення...
; Тип ноутбука: для роботи та навчання; Розширення: 1920х1080 (FullHD); Поверхня екрану: матова; Тип матриці: IPS; Частота оновлення екрану: 60 Гц; Процесор: Intel Processor U300 (до 4.40 GHz);...
Розширення екрану 1920x1200
Покриття екрану Матове
Сенсорний екран Ні
Кількість ядер 16
Процесор Intel Core Ultra
Оперативна пам'ять 16 Гб
Тип відеокарти Інтегрована
Відеокарта Intel ARC
Вага від 1.5 кг до 2 кг
Колір корпусу Сірий
Товар: ноутбук
Процесор: Intel® Core™ Ultra 7 255H (16 ядер, 16 потоків, 1,50-5,10 ГГц, 24 МБ)
Оперативна пам'ять: 16 ГБ (DDR5, 4800 МГц)
Максимальний обсяг підтримуваної оперативної пам'яті: 32 ГБ
Кількість слотів пам'яті (всього / вільних): 1/1
Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 1000 ГБ
Сенсорний екран: Ні
Тип екрану: Матовий, LED, IPS
Розмір екрану: 16"
Роздільна здатність екрану: 1920 x 1200 (WUXGA)
Частота оновлення екрану: 144 Гц
Яскравість матриці: 300 кд/м²
Відеокарта: Intel Arc™ Graphics
Пам'ять відеокарти: Загальна пам'ять
Аудіо: Вбудовані стереодинаміки; Вбудований мікрофон
Веб-камера: Інфрачервона камера; Full HD
Підключення: Wi-Fi 6; Bluetooth 5.3
Тип батареї: Літій-іонна
Ємність батареї: 70 Вт·год
Основний колір: Сірий
Сканер відбитків пальців: Ні
Клавіатура з підсвіткою: Так
Колір підсвітки клавіатури: Білий
Операційна система: Microsoft Windows 11 Home
Включене програмне забезпечення: Розділ відновлення (відновлення системи з жорсткого диска)
Блок живлення: 20 В; 3,25 А; 65 Вт
Висота: 18,7 мм
Ширина: 357 мм
Глибина: 251 мм
Вага: 1,80 кг
Розкладка клавіатури: QWERTY
Процесор: Intel® Core ™ Ultra 9, 288 V (8 ядер, 8 потоків, 3,30–5.10 ГГц, кеш 12 Мб); Рам: 32 ГБ (LPDDR5X, 8533 МГц); Максимальна оперативна пам’ять: 32 ГБ; Суцільний -державний привід M.2 PCIE: 2000...
Процесор: AMD Ryzen™ 7 260 (8 ядер, 16 потоків, 3,80–5,10 ГГц, кеш 24 МБ); ОЗУ: 16 ГБ (DDR5, 5600 МГц); Максимальний об’єм оперативної пам’яті: 64 ГБ; SSD M.2 PCIe: 512 ГБ; Можливості додавання...
Тип ноутбука: ігровий; Діагональ дисплея: 15.6"; Роздільна здатність: 1920х1080 (FullHD); Тип матриці: IPS; Поверхня екрана: антиблікове покриття; Частота оновлення екрана: 144...
Процесор: AMD Ryzen™ 5 7535HS (6 ядер, 12 потоків, 3,30-4,55 ГГц, кеш 16 МБ); RAM: 16 ГБ (DDR5, 4800 МГц); Максимально підтримуваний обсяг оперативної пам'яті: 32 ГБ; Твердотільний накопичувач...
Процесор: Intel Core i7-13620H (10 ядер, 16 потоків, 3,60-4,90 ГГц, кеш 24 МБ); RAM: 16 ГБ (DDR5, 5200 МГц); Максимально підтримуваний обсяг оперативної пам'яті: 64 ГБ; Твердотільний накопичувач...