Ноутбук ASUS Vivobook 16 X1605VA-MB234 (90NB10N3-M009J0) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 294412
Є на складі
Asus
Asus
Діагональ екрану: 16.0" IPS / Роздільна здатність: 1920x1200 / Процесор: 6-ядерний, Intel Core i3-1315U / Оперативна пам'ять: 16Гб / Вбудована пам'ять: 512Гб SSD / Відеокарта: Intel UHD Graphics / Підсвічування клаві Вага: 1,9 кг / Матеріал корпусу: Пластик / Колір корпусу: Чорний
Ремонт
Інші Ноутбуки серії Asus VivoBook
Є на складі
Тип ноутбука: Для роботи та навчання; Діагональ дисплея: 15.6"; Роздільна здатність: 1920х1080 (FullHD); Поверхня екрану: матова; Тип матриці: IPS; Частота оновлення екрану: 60Hz;...
Діагональ дисплея: 15.6"; Роздільна здатність: 1920х1080 (FullHD); Поверхня екрану: покриття антивідблиску; Тип матриці: IPS; Процесор: AMD Ryzen 5 7430U; Кількість ядер процесора: 6;...
Тип ноутбука: Для роботи та навчання, Бізнес; Діагональ дисплея: 16"; Роздільна здатність: 1920x1200 (WUXGA); Поверхня екрану: матова; Тип матриці: IPS; Частота оновлення...
; Тип ноутбука: для роботи та навчання; Розширення: 1920х1080 (FullHD); Поверхня екрану: матова; Тип матриці: IPS; Частота оновлення екрану: 60 Гц; Процесор: Intel Processor U300 (до 4.40 GHz);...
Розширення екрану 1920x1200
Покриття екрану Матове
Сенсорний екран Ні
Кількість ядер 6
Процесор Intel Core i3
Оперативна пам'ять 16 Гб
Тип відеокарти Інтегрована
Відеокарта IntelHD
Об'єм пам'яті відеокарти Інтегрована
Тип накопичувача SSD
Операційна система Без ОС
Підсвічування клавіатури З підсвічуванням
Вага від 1.5 кг до 2 кг
Колір корпусу Чорний
Категорія Універсальні
Тип матриці IPS (SFT)
Покоління Intel Core ixxx 13-е покоління
Всі характеристики
Товар: ноутбук
Тип: ноутбук
Дизайн: Класичний
Операційна система: DOS
Діагональ, дюйм: 16
Тип матриці: IPS
Тип покриття: матовий
Резолюція: 1920x1200
Датчик: Ні
HDR: Ні
Частота оновлення, Гц: 60
Інше: антиреференційне покриття, 45% NTSC
Процесор: Intel Core I3-1315U
Кількість продуктивних ядер процесора: 2
Кількість енергоефективних ядра процесорів: 4
Кількість потоків процесора: 8
Тип пам'яті: DDR4
Жорсткий диск, GB: Ні
SSD, GB: 512
Оптичний привід: ні
Графічний адаптер, об'єм пам'яті: Intel UHD Graphics
Картридер: Ні
Веб-камера: Так
Підсвічування клавіатури: Так
Пасивна система охолодження: Ні
Сканер відбитків пальців: Ні
Клавіатура з цифровим блоком: є
Сертифікація Intel EVO: Ні
Мережевий адаптер (Ethernet): Ні
Wi-Fi: 802.11 AX
Bluetooth: 5.3
3G/LTE: Ні
Вага, кг: 1,88
Розмір, мм: 358.7x249.5x19.9
Будівельний матеріал: пластик
Колір обкладинки: Чорний
Колір корпусу: Чорний
Тип ноутбука: ігровий; Діагональ дисплея: 15.6"; Роздільна здатність: 1920х1080 (FullHD); Тип матриці: IPS; Поверхня екрана: антиблікове покриття; Частота оновлення екрана: 144...
Процесор: Intel® Core ™ Ultra 9, 288 V (8 ядер, 8 потоків, 3,30–5.10 ГГц, кеш 12 Мб); Рам: 32 ГБ (LPDDR5X, 8533 МГц); Максимальна оперативна пам’ять: 32 ГБ; Суцільний -державний привід M.2 PCIE: 2000...