Ноутбук ASUS Vivobook 15 Core 5-120U/16GB/512/Win11PX (X1504VA-BQ2947)
Залишити відгук
Код товару: 366839
Уточнити наявність
Asus
Asus
Процесор: Intel® Core™ 5 120U (10 ядер, 12 потоків, 1,40-5,00 ГГц, 12 МБ); Оперативна пам'ять: 16 ГБ (DDR4, 3200 МГц); Максимальний підтримуваний обсяг оперативної пам'яті: 24 ​​ГБ; Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512 ГБ; Сенсорний екран: Ні; Тип екрану: Матовий, LED, IPS; Діагональ екрану: 15,6"; Роздільна здатність екрану: 1920 x 1080 (Full HD); Яскравість екрану: 250 кд/м²?
Ремонт
Інші Ноутбуки серії Asus VivoBook
Є на складі
Діагональ екрану: 16.0" IPS / Роздільна здатність: 1920x1200 / Процесор: 6-ядерний, Intel Core i3-1315U / Оперативна пам'ять: 16Гб / Вбудована пам'ять: 512Гб SSD / Відеокарта: Intel UHD Graphics / ...
Є на складі
Тип ноутбука: Для роботи та навчання; Діагональ дисплея: 15.6"; Роздільна здатність: 1920х1080 (FullHD); Поверхня екрану: матова; Тип матриці: IPS; Частота оновлення екрану: 60Hz;...
Діагональ дисплея: 15.6"; Роздільна здатність: 1920х1080 (FullHD); Поверхня екрану: покриття антивідблиску; Тип матриці: IPS; Процесор: AMD Ryzen 5 7430U; Кількість ядер процесора: 6;...
Тип ноутбука: Для роботи та навчання, Бізнес; Діагональ дисплея: 16"; Роздільна здатність: 1920x1200 (WUXGA); Поверхня екрану: матова; Тип матриці: IPS; Частота оновлення...
Розширення екрану 1920x1080
Покриття екрану Матове
Сенсорний екран Ні
Кількість ядер 10
Процесор Intel Core
Оперативна пам'ять 16 Гб
Тип відеокарти Інтегрована
Відеокарта Intel Graphics
Об'єм пам'яті відеокарти Інтегрована
Тип накопичувача SSD
Операційна система Windows 11
Підсвічування клавіатури Без підсвічування
Вага від 1.5 кг до 2 кг
Колір корпусу Синій
Категорія Для роботи
Тип матриці IPS (SFT)
Покоління Intel Core ixxx Інша платформа
Всі характеристики
Товар: ноутбук
Процесор: Intel® Core™ 5 120U (10 ядер, 12 потоків, 1,40-5,00 ГГц, 12 МБ)
Оперативна пам’ять: 16 ГБ (DDR4, 3200 МГц)
Максимальний підтримуваний обсяг оперативної пам’яті: 24 ​​ГБ
Твердотільний накопичувач M.2 PCIe: 512 ГБ
Сенсорний екран: Ні
Тип екрану: Матовий, LED, IPS
Розмір екрану: 15,6"
Розширення екрану: 1920 x 1080 (Full HD)
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Відеокарта: Intel® Graphics
Пам’ять відеокарти: Загальна пам’ять
Звук: Вбудовані стереодинаміки; Вбудовані два мікрофони
Веб-камера: HD
Підключення: Wi-Fi 6; Bluetooth 5.2
Тип батареї: Літій-іонна
Ємність батареї: 42 Вт·год
Основний колір: Темно-синій
Сканер відбитків пальців: Ні
Клавіатура з підсвічуванням: Ні
Корпус і конструкція: Армійський стандарт MIL-STD-810H
Операційна система: Microsoft Windows 11 Pro
Блок живлення: 45 Вт
Висота: 17,9 мм
Ширина: 360 мм
Глибина: 233 мм
Вага: 1,70 кг
Розкладка клавіатури: QWERTY
Діагональ екрану: 15.6" IPS / Роздільна здатність: 1920x1080 / Процесор: 6-ядерний, AMD Ryzen 5 5600H / Оперативна пам'ять: 8Гб / Вбудована пам'ять: 512Гб SSD / Відеокарта: NVIDIA GeForce RTX30 : Windows 11...
Розпродаж
Діагональ екрану: 16.1" IPS / Роздільна здатність: 1920x1200 / Процесор: 16-ядерний, AMD Ryzen 9 9955HX / Оперативна пам'ять: 16Гб / Вбудована пам'ять: 1ТБ SSD / Відеокарта: NVIDIA GeForce RTX 5060, 8Гб / ...
Діагональ екрану: 15.6" IPS / Роздільна здатність: 1920x1080 / Процесор: 10-ядерний, Intel Core i5-13450HX / Оперативна пам'ять: 16Гб / Вбудована пам'ять: 512Гб SSD / Відеокарта: NVIDIA GeForce RTX 5050,...