Материнська плата ASUS PRIME Z890-P WIFI (90MB1I70-M0EAY0) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 328432
Є на складі
Asus
Asus
У напрямку: геймерська (overclocking); Форм-фактор: ATX; Тип підключення: LGA 1851; Північний міст (чіпсет) Intel Z890; BIOS: UEFI; UEFI BIOS: є; Тип роз'єму: DDR5; DDR5: 4 слоти; Максимальна тактова частота: 8666 МГц; Максимальний об'єм пам'яті: 192 ГБ
Ремонт
  • Характеристики
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Сумісні корпусу ATX
Основні
Тип роз'єму (Сокет) Socket 1851
Тип оперативної пам'яті DDR5
Формфактор ATX
Північний міст (чіпсет) Intel Z890
Платформа Intel UA
Кількість слотів пам'яті 4 шт.
WiFi + Bluetooth Є
Всі характеристики
У напрямку: геймер (розгону)
Тип з'єднання: LGA 1851
BIOS: UEFI
UEFI BIOS: Там
Тип теми: DDR5
DDR5: 4 слоти
Максимальна частота годинника: 8666 МГц
Максимальна пам’ять: 192 Гб
Підтримка XMP: так
Графічний інтерфейс: PCI-E X16 4.0; PCI-E X16 5.0
Вихід з HDMI: так
Порт дисплея: Так
Аудіо чіп: Realtek®
Звук: 7.1
S/P-DIF: Так
Інтерфейс з'єднання: SATA 3; М.2
SATA 3 (6 Гбіт/с): 4 порти (и)
Лан (RJ-45): 2,5 Гбіт/с
Кількість портів LAN: 1
Модель контролера LAN: Realtek®
Модуль Wi-Fi: Є 7 (802.11be)
Bluetooth: IS v5.4
USB 2.0: 6 PCS (4 задній тип-A, 2 лобові троянди Zmi Pditrimko 4 Do-the-Dodatkovikh порт)
USB: 17 шт. (9 лобова, 8 ззаду)
USB 3.2 Gen 1: 4 /(2 задній тип-A, 2 лобові троянди Zmi Pditrimko 4 порт Dodatkovykh)
USB 3.2 Gen 2: 2 /(1 задній тип-А, 1 Контектор передньої лінії Type-C)
М.2 Роз'єм: 4
Розміри (VHSH): 305 х 244 мм
Ширина: 70 мм
Висота: 280 мм
Довжина: 360 мм