Материнська плата ASUS PRIME Z790M-PLUS (90MB1E70-M1EAY0) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 310848
Є на складі
Asus
Asus
Ремонт
  • Характеристики
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Сумісні корпусу Micro ATX
Основні
Тип роз'єму (Сокет) Socket 1700
Тип оперативної пам'яті DDR5
Формфактор Micro ATX
Північний міст (чіпсет) Intel Z790
Платформа Intel UA
Кількість слотів пам'яті 4 шт.
WiFi + Bluetooth Немає
Всі характеристики
У напрямку: геймер (розгону)
Для процесорів: Intel
Тип з'єднання: LGA1700
Північний міст (чіпсет): Z790
BIOS: UEFI
UEFI BIOS: Там
Тип теми: DDR5
DDR5: 4 слоти
Максимальна частота годинника: 7200 МГц
Максимальна пам’ять: 192 Гб
Підтримка XMP: так
Графічний інтерфейс: PCI-E X16 4.0; PCI-E X1 4.0; PCI-E X16 5.0
Вихід з HDMI: так
Порт дисплея: Так
Звук: 7.1
Інтерфейс з'єднання: SATA 3; М.2
SATA 3 (6 Гбіт/с): 4 порти (и)
LAN (RJ-45): 1 GBIT/S
Кількість портів LAN: 1
Модель контролера LAN: Intel
USB 2.0: 4 шт.
USB: 15 шт. (8 ззаду, 7 передня лінія)
USB 3.2 Gen 1: 6
USB 3.2 Gen 2: 1
М.2 Роз'єм: 3
Короткий зміст: кабель SATA; Шилд вводу/виводу; M.2 Гвинтовий пакет; Посібник користувача
Основний роз'єм потужності: 24-контакт
Потужність процесора: +8; +4
Розміри (VHSH): 244x244 мм
Ширина: 70 мм
Висота: 270 мм
Довжина: 280 мм
Вага: 1,29 кг
Часті питання про Материнські плати
🏆 Які Материнські плати найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Материнські плати. Скільки коштують Материнські плати?
💻 Де купити Материнські плати у Львові?
🔥 Материнські плати які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Переглянуті товари
Уточнити наявність
Бренд: MSI; Тип роз'єму процесора: розетка AM5; Чіпсет: AMD B850; Охолодження чіпсета: радіатор; Охолодження VRM: радіатор; DIMM: 4xddr5 8200 МГц, до 256 ГБ; PCI Express X16: 1XPCI Express 5.0 X16 (X16), 1XPCI...