Соковижималка Ardesto JEG-1500S
Код товару: 279309
Є на складі
- Розділ: Соковижималки
- Дивитися інші: Соковижималки Ardesto
Кредит
- Детальніше про ремонт
Часті питання про Соковижималки
🏆 Які Соковижималки найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Соковижималки:
PHILIPS HR1922/21 Avance Collection (UA)
TEFAL ZC420E38
Philips HR2738/00
Gorenje CJ100HE
Ardesto JEG-1330SL
💲 Ціни на Соковижималки. Скільки коштують Соковижималки?
💻 Де купити Соковижималки у Львові?
🔥 Соковижималки які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Соковижималки:
Saturn ST-FP0079 (UA)
Gorenje CJ30E (UA)
Ufesa LC5050 ACTIVA (71104430) (UA)
Philips HR2738/00
Блог
Черв
Жов
Бер
Жов
Черв
Лип
Груд
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Тип: шнекова; Потужність: 400 Вт; Об'єм резервуару для макухи: 0,8 л; Об'єм резервуару для соку: 0.8 л; Кількість швидкостей: 1; Матеріал корпусу: пластик; Швидкість роботи:...
Новинка
Тип: відцентрова; Потужність: 500 Вт; Об'єм резервуару для макухи: 1 л; Об'єм резервуару для соку: 0.5 л; Кількість швидкостей: 1; Матеріал корпусу: пластик; Антикапельна...
Новинка
Тип: для цитрусових (цитрус-прес); Потужність: 30 Вт; Об'єм резервуару для соку: 0.8 л; Матеріал корпусу: метал, пластик; Особливості: зворотний хід обертання, включення...
Тип: для цитрусових (цитрус-прес); Потужність: 150 Вт; Кількість швидкостей: 1; Матеріал корпусу: метал; Антикапельна система: є; Особливості: нековзні ніжки, система...
Тип: шнекова; Потужність: 200 Вт; Об'єм резервуару для макухи: 0.6 л; Об'єм резервуару для соку: 0.8 л; Кількість швидкостей: 1; Матеріал корпусу: пластик; Особливості:...
Тип: шнекова; Потужність: 160 Вт; Об'єм резервуару для макухи: 0.6 л; Об'єм резервуару для соку: 0.8 л; Кількість швидкостей: 1; Матеріал корпусу: пластик; Швидкість роботи:...
Тип: відцентрова; Потужність: 700 Вт; Об'єм резервуару для макухи: 2 л; Об'єм резервуару для соку: 1.25 л; Кількість швидкостей: 2; Матеріал корпусу: метал; Антикапельна...
Тип: шнекова; Потужність: 130 Вт; Об'єм резервуару для макухи: 0.45 л; Об'єм резервуару для соку: 0.6 л; Кількість швидкостей: 1; Матеріал корпусу: пластик; Особливості:...
Тип: для цитрусових (цитрус-прес); Потужність: 40 Вт; Кількість швидкостей: 1; Матеріал корпусу: пластик; Антикапельна система: є; Особливості: реверс; Додаткові...
Тип: шнекова; Потужність: 150 Вт; Об'єм резервуару для макухи: 1 л; Об'єм резервуару для соку: 0.6 л; Кількість швидкостей: 1; Матеріал корпусу: метал, пластик; Швидкість...