Блендер Ardesto CHK-4001W
Код товару: 127648
Є на складі
- Розділ: Блендери
- Дивитися інші: Блендери Ardesto
- Гарантія на товар: 12 місяців
Тип: подрібнювач (чопер); Потужність: 400 Вт; Кількість швидкостей: 1; Об'єм чаші: 1 л; Насадки і ножі: ніж для подрібнення; Матеріал корпусу: скло; Функції: подрібнення; Колір білий; Країна виробництва: Китай
Кредит
- Детальніше про ремонт
Часті питання про Блендери
🏆 Які Блендери найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Блендери:
NINJA BN750EU
TEFAL BLENDFORCE BL420131
Braun MQ 9135 XI
Electrolux E3TB1-4GG
TEFAL BLENDFORCE GLASS TRIPLAX SP BL435831
💲 Ціни на Блендери. Скільки коштують Блендери?
💻 Де купити Блендери у Львові?
🔥 Блендери які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Блендери:
Esperanza EKP 001 K (UA)
Esperanza Pepper Grinder EKP001W (UA)
Esperanza EKP 002 (UA)
Rotex RTB410-W (UA)
Блог
Черв
Жов
Бер
Жов
Черв
Лип
Груд
Також вас можуть зацікавити
Є на складі
Тип: подрібнювач (чопер); Потужність: 700 Вт; Кількість швидкостей: 1; Об'єм чаші: 0.7 л; Склянки і інші ємності: 5 склянок; Колка льоду: є; Матеріал корпусу: пластик;...
Тип: занурювальний; Потужність: 1000 Вт; Кількість швидкостей: 20; Об'єм чаші: 0.8 л; Матеріал ніжки блендера: метал; Міні-подрібнювач: є; Ємність міні-подрібнювача, мл 1250...
Тип: занурювальний; Потужність: 1000 Вт; Кількість швидкостей: 20; Об'єм чаші: 0.8 л; Насадки і ножі: насадка-віночок, насадка-блендер; Матеріал корпусу: пластик;...
Тип: занурювальний; Потужність: 500 Вт; Кількість швидкостей: 2; Об'єм чаші: 0.6 л; Матеріал ніжки блендера: метал; Міні-подрібнювач: є; Ємність міні-подрібнювача, мл: 400...
Тип: занурювальний; Потужність: 600 Вт; Кількість швидкостей: змінне; Матеріал ніжки блендера: метал; Міні-подрібнювач: є; Матеріал корпусу: пластик; Функції:...
Тип: занурювальний; Потужність: 800 Вт; Кількість швидкостей: 2; Об'єм чаші: 0.6 л; Матеріал ніжки блендера: метал; Міні-подрібнювач: є; Ємність міні-подрібнювача, мл: 1750...
Тип: занурювальний; Потужність: 800 Вт; Кількість швидкостей: 20; Об'єм чаші: 0.8 л; Матеріал ніжки блендера: метал; Міні-подрібнювач: є; Ємність міні-подрібнювача, мл: 500...
Тип: занурювальний; Потужність: 800 Вт; Кількість швидкостей: плавне регулювання; Об'єм чаші: 0.8 л; Матеріал ніжки блендера: метал; Міні-подрібнювач: є; Ємність...
Тип: стаціонарний; Потужність: 500 Вт; Кількість швидкостей: 2; Об'єм чаші: 1 л; Склянки і інші ємності: стакан; Колка льоду: є; Матеріал корпусу: метал; Імпульсний режим:...