Джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS SRT 1000VA RM (SRT1000RMXLI) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 157093
Уточнити наявність
APC
APC
Клас товару: для мережевого обладнання, для серверних стійок; Тип архітектури: безперервної дії (online); Тип виконання: монтуємий в стійку; Потужність, Вт 1000 Вт; Потужність, ВА: 1000 В * А; Форма вихідного струму: правильна синусоїда; Кількість АКБ: 1; Інтерфейс підключення: RS-232 / USB; ЖК-дисплей: є; Розмір, мм (ШхГхВ): 432 x 85 x 505 мм
Ремонт
Основні
Номінальна потужність, Вт 1000 - 4000 Вт
ЖК-дисплей Є
Всі характеристики
Клас продукту: Для мережевого обладнання для серверних стелажів
Тип архітектури: безперервна дія (в Інтернеті)
Тип виконання: встановлений у стійці
Потужність, ват: 1000 Вт
Влада, va: 1000 v*a
Вихідний струм: Правильний синусоїд
Кількість акумулятора: 1
Інтерфейс з'єднання: RS-232/USB
РК -дисплей: Так
Розмір, мм (shhhhv): 432 x 85 x 505 мм
Маса, кг: 21 кг
Країна виробництва: Індія
Є на складі
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 390 Вт; Потужність, ВА: 650 В * А; Форма...
Часті питання про Джерела безперебійного живлення (ДБЖ)
🏆 Які Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
💻 Де купити Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) у Львові?
🔥 Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
Блог
Також вас можуть зацікавити
Топ продажів
Є на складі
Підходить для роутерів, медіаконвертерів та камер спостереження. Батарея 10400mAh 38Wh. Окремі виходи DC 12V, 9V, 5V USB. Заряджається від блока живлення роутера. Час повної...
Розпродаж