Джерело безперебійного живлення APC Back-UPS Pro 2200VA/1320W (BGM2200B-GR) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 313735
Є на складі
APC
APC
Тип пристрою: лінійно-інтерактивний; Тип монтажу: класичний; Діапазон вхідної напруги: 168-302; Вхідна частота, Гц: 50-60; Вихід: 2 x Schuko /+ 2х schuko – лише фільтрація; 2xC13 /(батарейна підтримка); Макс. вихідна потужність: 2200 ВА; Ефективна вихідна потужність: 1320 Вт; Форма вихідного сигналу: чиста синусоїда; Вихідна частота, Гц: 50-60; Тип вихідних роз'ємів живлення: SCHUKO; C13
Ремонт
Основні
Номінальна потужність, Вт 1000 - 4000 Вт
ЖК-дисплей Є
Всі характеристики
Тип пристрою: лінійна інтерактивна
Тип установки: Класична (вежа)
Вихід: 2 X Schuko /+ 2X Schuko - Lice Filtratsia; 2xc13 /(Bataneyna pідрімка)
Макс. Офісна потужність: 2200 wa
Ефективна вихідна потужність: 1320 Вт
Вихідний сигнал: чистий синусоїд
Тип вихідних роз'ємів живлення: Schuko; C13
Робочий час на батареї: 5,5 /0,5 хв /(50% /100% навантен)
Захист: IP 20
Інтерфейс: USB /(тип C); USB -тип A /X2
Крім того: світлодіодний індикатор /(RGB); Замінений акумуляторний картридж
Довжина дроту, м: 1,52
Дисплей: Так
Робоча температура: 0-40 ° С.
Відносна вологість: 0-95%
Колір: Чорний
Розміри (VHSHHHG): 292 x 104 x 409 мм
Є на складі
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 390 Вт; Потужність, ВА: 650 В * А; Форма...