Джерело безперебійного живлення APC Back-UPS 650VA (BE650G2-GR) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 339427
Уточнити наявність
APC
APC
Ремонт
Основні
Номінальна потужність, Вт 400 - 540 Вт
ЖК-дисплей Немає
Всі характеристики
Тип виконання: класичний (tower)
Потужність повна, В·А: 650
Потужність активна, Вт: 400
Мінімальна вхідна напруга без переходу на батарею, В: 180
Максимальна вхідна напруга без переходу на батарею, В: 266
Заявлена форма вихідної напруги: апроксимована синусоїда
Номінальне значення вихідної напруги, В: 220
Час переходу на батарею, мс: 6-10
Час автономної роботи з максимальною навантаженням, хв: 2,6
Кількість виходів (навантаження/фільтр): 6/2
Тип виходів (навантаження/фільтр): 6x Schuko/2x Schuko
Додатковий фільтр: RJ45
Ємність вбудованого акумулятора, А·ч: 7
Кількість вбудованих акумуляторів: 1
Час зарядки батарей, год: 16
Інтерфейс комунікації з ПК: USB
Вага, кг: 4
Є на складі
Клас товару: для домашніх ПК; Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive); Тип виконання: класичний; Потужність, Вт: 390 Вт; Потужність, ВА: 650 В * А; Форма...
Часті питання про Джерела безперебійного живлення (ДБЖ)
🏆 Які Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
💻 Де купити Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) у Львові?
🔥 Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Джерела безперебійного живлення (ДБЖ):
Блог
Також вас можуть зацікавити
Топ продажів
Є на складі
Підходить для роутерів, медіаконвертерів та камер спостереження. Батарея 10400mAh 38Wh. Окремі виходи DC 12V, 9V, 5V USB. Заряджається від блока живлення роутера. Час повної...
Розпродаж