Монітор AOC Q27B35S3 (Q27B35S3) EU
Залишити відгук
Код товару: 353898
Є на складі
AOC Q27B35S3 (Q27B35S3) EU
AOC Q27B35S3 (Q27B35S3) EU
AOC Q27B35S3 (Q27B35S3) EU
AOC Q27B35S3 (Q27B35S3) EU
AOC
AOC
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 2560 x 1440 (WQHD)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 1 - 2 мс
Частота зміни кадрів 120 Гц
Всі характеристики
Призначення продукту: Для дому та офісу (домашнього офісу)
Розмір екрану: 27"
Покриття дисплея: Матове
Тип дисплея: LED, IPS
Тип екрану: Плоский
Безрамковий монітор: Так
Співвідношення сторін: 16 x 9
Колірний простір: Adobe RGB x 76%; DCI-P3 x 81%; SRGB x 102,4%
Кількість відображуваних кольорів: 16,7 млн
HDR: HDR 10
Час відгуку: 1 мс (MPRT); 4 мс (GTG)
Вбудований калібратор: немає
Технологія синхронізації: Адаптивна синхронізація
Розмір точки: 0,233 x 0,233 мм
Статична контрастність: 1500 x 1
Динамічна контрастність: 20 000 000 x 1
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
Роз'єми: HDMI 2.0 - 1; DisplayPort 1.4 - 1
ТВ-тюнер: немає
Динаміки: немає
Поворот екрану: немає
Регулювання висоти (по висоті): немає
Регулювання кута нахилу: Так
Діапазон регулювання нахилу: ~5 градусів (вперед/вниз); ~23 градуси (назад)
Регулювання кута повороту (поворот): немає
Настінне кріплення - VESA: VESA 100 x 100 мм
Колір: Чорний
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Розмір екрана: 36,5"; Покриття екрана: Матове; Тип дисплея: LED, IPS; Тип екрана: Плоский; Безрамковий монітор: Так; Роздільна здатність екрана: 3840 x 2160 (UHD 4K); Співвідношення...
Переглянуті товари
; Формат: A4; Знищує за раз, аркушів (A4 / 80г): 10; Рівень секретності: 5; Робоча ширина: 220 мм; Тип різання: паралельний; Розмір шматочків: 2 х 12 мм; Об’єм кошика: 32 л; Швидкість:...
Призначення продукту: Для геймерів; Розмір екрану: 26,5"; Покриття дисплея: Матовe; Тип дисплея: QD-OLED; Тип екрану: Плоский; Безрамковий монітор: Так; Роздільна здатність...
Бренд: GameMax; Форм-фактор материнської плати: ATX / MicroATX / Mini-ITX; Типорозмір: Midi-Tower; Призначення: робоча станція; Потужність БП, Вт: немає; Розміщення: зверху; Кількість 5,25"...
Тип: обкладинка; Сумісність з брендом: Apple; Сумісність з моделями: Apple iPad 10.9"(10TH GEN, 2022); Діагональ: 10.9; Варіант підставки: передбачено; Спосіб кріплення: обкладинка;...
Типорозмір: Miditower; Підтримувані материнські плати: micro-ATX, ATX, Mini-ITX; Наявність блоку живлення: без блоку живлення; Кількість внутрішніх відсіків 3.5": 1; Кількість...