Монітор AOC Q27G42ZE (Q27G42ZE) EU
Залишити відгук
Код товару: 353899
Є на складі
AOC Q27G42ZE (Q27G42ZE) EU
AOC Q27G42ZE (Q27G42ZE) EU
AOC Q27G42ZE (Q27G42ZE) EU
AOC Q27G42ZE (Q27G42ZE) EU
AOC Q27G42ZE (Q27G42ZE) EU
AOC Q27G42ZE (Q27G42ZE) EU
AOC Q27G42ZE (Q27G42ZE) EU
AOC Q27G42ZE (Q27G42ZE) EU
AOC Q27G42ZE (Q27G42ZE) EU
AOC Q27G42ZE (Q27G42ZE) EU
AOC
AOC
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці IPS
Максимальна роздільна здатність екрану 2560 x 1440 (WQHD)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 16:9
Вид Плоский
Час відгуку матриці 1 - 2 мс
Частота зміни кадрів > 150 Гц
Всі характеристики
Призначення продукту: Для геймерів
Розмір екрану: 27"
Покриття дисплея: Матове
Тип дисплея: LED підсвітка, швидка IPS
Тип екрану: Плоский
Безрамковий монітор: Так
Співвідношення сторін: 16 x 9
Кольоровий простір: Adobe RGB x 91%; DCI-P3 x 95%; SRGB x 123%
Кількість кольорів: 16,7 млн
HDR: HDR 10
Час відгуку: 1 мс (GTG); 0,3 мс (MPRT)
Технологія синхронізації: Адаптивна синхронізація
Яскравість: 300 кд/м²
Статична контрастність: 1 000 x 1
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
Роз'єми: HDMI 2.0 - 1; DisplayPort 1.4 - 1; Роз'єм для навушників - 1; Вхід живлення (AC) - 1
ТВ-тюнер: немає
Динаміки: немає
Живлення динаміків: немає
Поворот екрану: немає
Регулювання висоти (по висоті): немає
Регулювання кута нахилу: Так
Діапазон регулювання нахилу: ~3 градуси (вперед/вниз); ~21 градус (назад)
Регулювання кута повороту (поворот): немає
Кріплення на стіну - VESA: VESA 100 x 100 мм
Клас енергетичної ефективності: F; G [HDR]
Енергоспоживання в робочому режимі: 35 Вт
Енергоспоживання в режимі очікування: 0,3 Вт
Колір: Чорний
Ширина: 614 мм
Висота (з підставкою): 450 мм
Глибина (з підставкою): 197 мм
Вага: 3,8 кг
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Розпродаж
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Розмір екрана: 36,5"; Покриття екрана: Матове; Тип дисплея: LED, IPS; Тип екрана: Плоский; Безрамковий монітор: Так; Роздільна здатність екрана: 3840 x 2160 (UHD 4K); Співвідношення...
Переглянуті товари
Тип: портативні колонки; Інтерфейси: Bluetooth; Роз'єми: mini Jack 3.5 mm, USB-C; Потужність колонок, Вт: 27; Живлення: USB, акумулятор; Час роботи від акумулятора, год.: 25; Колір: білий;
Тип: рулонний; Призначення: професійний; Формат: A4; Живлення: 220~240 В; Потужність: 1200 Вт; Максимальна ширина ламінування: 230 мм; Товщина плівки: до 125 мкм; Максимальна...
Дисплей: 6.6" / IPS LCD (2408x1080 пікселів) / Процесор: MediaTek Dimensity 6300 + ARM Mali-G57 MC2 / Оперативна пам'ять: 12 Гб / Вбудована пам'ять: 512 Гб / microSD - до 2 ТБ / Камера: 64+8+2Мп + фронт 32Мп / ...