Монітор AOC C27G4ZXE (C27G4ZXE) EU
Залишити відгук
Код товару: 327564
Є на складі
AOC C27G4ZXE (C27G4ZXE) EU
AOC C27G4ZXE (C27G4ZXE) EU
AOC C27G4ZXE (C27G4ZXE) EU
AOC C27G4ZXE (C27G4ZXE) EU
AOC C27G4ZXE (C27G4ZXE) EU
AOC C27G4ZXE (C27G4ZXE) EU
AOC C27G4ZXE (C27G4ZXE) EU
AOC
AOC
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці VA
Максимальна роздільна здатність екрану 1920 x 1080 (FullHD)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 16:9
Вид Вигнутий
Час відгуку матриці 1 - 2 мс
Частота зміни кадрів > 150 Гц
Всі характеристики
Використання продукту для його призначення: для геймерів
Екранна діагональ: 27 дюймів
Матричне покриття: матовий
Тип матриці: світлодіод, швидкий WA
Тип екрана: зігнутий
Почуття монітора: так
Формат зображення: 16 х 9
Оновлення екрана: 280 Гц
Відображення кольорового простору: DCI-P3
Кількість відображених кольорів: 16,7 млн.
HDR: HDR 10
Час відповіді: 1 мс (GTG); 0,3 мс (MPRT)
Технологія синхронізації: адаптивна синхронізація
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
Роз'єми: HDMI 2.0 - 2 PCS; DisplayPort 1.4 - 1 ПК.; Вихід з навушників - 1 ПК.
Обертовий екран(Pivot): Ні
Налаштування висоти: Ні
Налаштування коригування: Так
Діапазон регулювання нахилу: ~ 5 градусів (вперед/вниз); ~ 21 Garts (назад)
Регулювання кута обертання (поворот): Ні
Можливість монтажу на стіну - Веса: Веса 100 х 100 мм
Споживання енергії під час роботи: 30 Вт
Споживання енергії в спокої: <0,5 Вт
Колір: Чорний
Ширина: 611,5 мм
Висота (з підставкою): 457 мм
Глибина (з основою): 177 мм
Вага: 5 кг
Є на складі
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Розпродаж
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Переглянуті товари
Тип: вбудована; Тип монтажу: у шафу; Продуктивність: 1000 м3 / год; Потужність: 210 Вт; Режим роботи: відведення повітря та рециркуляція; Ширина корпусу: 52 см; Діаметр...
Тип: Т-подібна; Тип монтажу: настінна; Продуктивність: 1000 м3 / год; Потужність: 210 Вт; Режим роботи: відведення повітря та рециркуляція; Ширина корпусу: 60 см; Діаметр...
Тип: вбудована; Тип монтажу: у шафу; Продуктивність: 580 м3 / год; Кількість двигунів: 1; Потужність: 125 Вт; Режим роботи: відведення повітря та рециркуляція; Ширина...
Уточнити наявність
Тип: вбудована; Тип монтажу: у шафу; Продуктивність: 750 м3 / год; Кількість двигунів: 1; Потужність: 121 Вт; Режим роботи: відведення повітря та рециркуляція; Ширина...