Монітор AOC C27G2Z3/BK (C27G2Z3/BK) EU
Залишити відгук
Код товару: 327563
Є на складі
AOC C27G2Z3/BK (C27G2Z3/BK) EU
AOC C27G2Z3/BK (C27G2Z3/BK) EU
AOC C27G2Z3/BK (C27G2Z3/BK) EU
AOC C27G2Z3/BK (C27G2Z3/BK) EU
AOC C27G2Z3/BK (C27G2Z3/BK) EU
AOC C27G2Z3/BK (C27G2Z3/BK) EU
AOC C27G2Z3/BK (C27G2Z3/BK) EU
AOC
AOC
Ремонт
Основні
Діагональ дисплея, дюйм 27
Тип матриці VA
Максимальна роздільна здатність екрану 1920 x 1080 (FullHD)
Покриття екрану Матове
Співвідношення сторін 16:9
Вид Вигнутий
Час відгуку матриці 1 - 2 мс
Частота зміни кадрів > 150 Гц
Всі характеристики
Використання товару для його призначення: для дому та офісу (домашнього офісу); Для геймерів
Екранна діагональ: 27 дюймів
Матричне покриття: матовий
Тип матриці: світлодіод, швидкий WA
Тип екрана: зігнутий
Почуття монітора: так
Формат зображення: 16 х 9
Оновлення екрана: 280 Гц
Відображення кольорового простору: DCI-P3
Кількість відображених кольорів: 16,7 млн.
HDR: HDR 10
Час відповіді: 0,5 мс (MPRT); 1 мс (GTG)
Технологія синхронізації: адаптивна синхронізація
Горизонтальний кут огляду: 178 градусів
Роз'єми: HDMI 2.0 - 2 PCS; DisplayPort 1.4 - 1 ПК.; Вихід з навушників - 1ПК.
Телевізійний тюнер: Ні
Динаміка: Ні
Сила динаміків: Ні
Обертальний екран (поворот): Ні
Налаштування висоти: Так
Діапазон регулювання висоти (висота): 130 мм
Налаштування коригування: Так
Регулювання кута обертання (поворот): Так
Можливість монтажу на стіну - Веса: Веса 100 х 100 мм
Споживання енергії під час роботи: 32 Вт
Споживання енергії в спокої: 0,3 Вт
Колір: Чорний
Ширина: 612 мм
Висота (з підставкою): 398 мм
Глибина (з основою): 227 мм
Вага: 5,3 кг
Діагональ: 27 "; Роздільна здатність: 1920x1080 (16: 9); Матриця: IPS, відгук 4 мс; Частота: 165 Гц; Контрастність: 1 100: 1 Яскравість: 250 кд / м; Роз'єми: HDMI, DisplayPort; Функції: AMD FreeSync Premium,...
Часті питання про Монітори
🏆 Які Монітори найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Монітори. Скільки коштують Монітори?
💻 Де купити Монітори у Львові?
🔥 Монітори які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Монітори:
EvroMedia 75Hz i22 (UA) (2711 грн)
Блог
Також вас можуть зацікавити
Переглянуті товари
Тип: професійні; Тип зв'язку: аналогові; Кількість каналів: 512 каналів; Потужність приймача: 4 Вт; Тип захисту: водонепроникні; Живлення: Li-ion 2500 mAh; Функції: Bluetooth;...