Адаптер PoE Ubiquiti POE-24-24W-G
Залишити відгук
Код товару: 65793
Є на складі
Новинка
Ubiquiti
Ubiquiti
Виробник: Ubiquiti; Модель: POE-24-24W-G; Артикул: POE-24-24W-G; Швидкість передачі даних: 10/100/1000 Мбіт / с; Конектор: RJ-45; Вхід: 0.6 A 120 В, 0.4 A 240 В; Вихід: 24V; Вага: 159 г; Країна виробництва: Китай
Ремонт
  • Опис
  • Характеристики
Модель: POE-24-24W-G
Артикул: POE-24-24W-G
Конектор : RJ-45
Вхід: 0.6 A 120 В, 0.4 A 240 В
Вихід: 24V
Вага: 159 г
Країна виробництва: Китай
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Основні
Клас товару Адаптери PoE
Всі характеристики
Модель: POE-24-24W-G.
Стаття: POE-24-24W-G.
Роз'єм: RJ-45
Вхід: 0,6 A 120 V, 0,4 A 240 V
Вихід: 24В