Корпус 2E GAMING Dominator Pro G2302W (2E-G2302W) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 348432
Є на складі
2E
2E
За напрямком: ігровий; Тип корпусу: Mid Tower; Тип материнської плати: ATX; mini-ITX; micro-ATX; Внутрішніх відсіків 2,5": 1; Внутрішніх відсіків 3,5": 2 шт; Отворів під слоти розширення: 7 шт; Потужність комплектного БП: без БП; Встановлених вентиляторів: 4 шт.
Ремонт
  • Характеристики
Розібрати плюси та мінуси товару через ШІ
Сумісні материнські плати ATX
Основні
Потужність блоку живлення Немає
Всі характеристики
За напрямком: ігровий
Тип корпусу: Mid Tower
Тип материнської плати: ATX; mini-ITX; micro-ATX
Внутрішніх відсіків 2,5": 1
Внутрішніх відсіків 3,5": 2 шт
Отворів під слоти розширення: 7 шт
Потужність комплектного БП: без БП
Охолодження: Передня панель
Встановлених вентиляторів: 4 шт
Вентилятори (опціонально): Передня панель
Радіатори опціонально, мм: Задня панель
Пиловий фільтр: є Верхня / нижня / передня панелі
Управління вентиляторами: є ARGB Hub-B IF (контролер з дистанційним пультом) (6 портів 3pin вентилятор hub 5V/ 3pin підсвітка ARGB)
Роз'ємів USB 3.0: 2 шт
Аудіо (мікрофон/навушники): є HD AUDIO+MIC
Додатково: 1xUSB Type C
Кнопки: Power; Reset; HDD LED; LED
Колір корпусу: білий
Тип підсвітки: ARGB
Вага: 7.6 кг
Висота: 230 мм
Ширина: 485 мм
Глибина: 456 мм
Комплект постачання: набір кріпильних елементів; посібник з експлуатації; корпус
Висота процесорного кулера (макс.): 185 мм
Максимальна довжина VGA: 400 мм