2E Gaming Air Cool ACF1206-ARGB 120мм 1200rpm 6pin 25dBa (2E-ACF1206-ARGB) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 306721
Уточнити наявність
2E
2E
Призначення: корпус; Тип: вентилятор; Вентилятори: 1 шт; Тип підшипника: гідравлічний; Максимальні обороти, об/хв: 1200 ±10% об/хв; Макс. повітряний потік: 30 CFM; Напрацювання на відмову: 30 тис. год; Підсвічування: є ARGB/16 світлодіодів; Номінальна напруга: 12 В (вентилятор)/DC 5В (LED); Стартова напруга: 6 В (вентилятор), DC 4.5V (LED)
Детальніше про товар
390
Ремонт
Основні
Призначення Для корпусу
Тип Повітряне охолодження
Всі характеристики
Призначення: для справи
Тип: вентилятор
Шанувальники: 1 ПК
Тип підшипника: гідравлічний
Максимальний оборот, об / хв: 1200 ± 10% об / хв
Макс. Потік повітря: 30 CFM
Будівництво для відмови: 30 тисяч годин
Підсвічування: є argb / 16 svitlodіdiv
Номінальна напруга: 12 В (вентилятор) / постійний струм 5В (світлодіод)
Стартова напруга: 6 В (вентилятор), постійний струм 4,5 В (світлодіод)
Називається струм: 0,13 a (вентилятор), 0,5a (світлодіод)
Статичний тиск: 0,6 мм/H2O
Кількість лез: 11 ПК (зберігання біалора)
Рівень шуму: 25 дБ
Споживання енергії: 1,56 Вт (вентилятор) / 2,5 Вт (світлодіод)
Довжина дроту: 450 мм
Анти -вібраційні прокладки Матеріал корпусу: EVA
З'єднувач: 6-контактний
Розміри: 120 х 120 х 25 мм
Колір: Чорний
Вага: 139 г
Ширина: 130 мм
Висота: 30 мм
Довжина: 170 мм
Вага: 0,16 кг
Кількість вентиляторів: 1; Діаметр вентиляторів: 120 мм; Тип підшипника: гідродинамічний підшипник; Номінальна швидкість обертання: 700RPM; Максимальна швидкість...
Бренд: ASUS; Призначення: для корпусу; Тип підшипника: Sleeve Bearing; Кількість вентиляторів: 3; Регулювання обертів: PWM; Роз'єм: 4pin; Колір вентилятора: чорний; Колір...
Часті питання про Системи охолодження
🏆 Які Системи охолодження найпопулярніші сьогодні?
💲 Ціни на Системи охолодження. Скільки коштують Системи охолодження?
💻 Де купити Системи охолодження у Львові?
🔥 Системи охолодження які моделі найдоступніші?
Блог
Також вас можуть зацікавити
Переглянуті товари
Товар очікується
ОС: iPadOS 16 / Діагональ екрану: 10.9" / Роздільна здатність екрану: 2360x1640 / Тип матриці: Liquid Retina / Процесор: Apple A14 Bionic / Кількість ядер: 6 / Графіка: 4-core GPU / Вбудована пам'ять,...
Весь переглянутий товар - 1 шт