Екран для проектора 2E Бетельгейзе 120" (2EFIX120D) (UA)
Залишити відгук
Код товару: 287732
Уточнити наявність
Екран для проектора 2E Бетельгейзе 120
2E Бетельгейзе 120
2E
2E
Ремонт
Основні
Тип Настінні
Співвідношення сторін 16:9
Всі характеристики
Тип дизайну: стіна
Діагональ проекційного екрана: 120 дюймів
Формат екрана: 16
Кут виду: 140 °
Коефіцієнт відбиття: 1
Видима площа: 265x149
Межі: 8 см
Особливості: Підвищення прав на контраст
Вага: 12,2 кг
Ширина: 220 мм
Висота: 130 мм
Довжина: 2830 мм
Часті питання про Екрани для проекторів
🏆 Які Екрани для проекторів найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Екрани для проекторів:
💲 Ціни на Екрани для проекторів. Скільки коштують Екрани для проекторів?
💻 Де купити Екрани для проекторів у Львові?
🔥 Екрани для проекторів які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Екрани для проекторів:
Блог