Мережевий фільтр 2E 2E-PC315M10 (UA)
Залишити відгук
Код товару: 289256
Є на складі
Мережевий фільтр 2E 2E-PC315M10 (UA) 2E 2E-PC315M10 (UA) Тип подовжувач 2E 2E-PC315M10 (UA) Сумарна потужність підключеного навантаження  3500 Вт 2E 2E-PC315M10 (UA) Номінальна напруга ~230 В
2E 2E-PC315M10 (UA)
2E 2E-PC315M10 (UA)
2E 2E-PC315M10 (UA)
2E 2E-PC315M10 (UA)
2E
2E
Тип: подовжувач; Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 3500 Вт; Номінальна напруга: ~230 В; Максимальний струм: 16 А; Кількість розеток: 1 шт.; Тип вхідної вилки: CEE 7/4; Довжина кабелю: 10 м; Заземлення: є; Колір чорний;
Детальніше про товар
798
Ремонт
Основні
Кількість розеток 1
Всі характеристики
Тип: Розширений шнур
Загальна потужність підключеного навантаження: 3500 Вт
Номінальна напруга: ~ 230 В
Максимальний струм: 16 a
Кількість розетків: 1 ПК
Тип вхідної вилки: CEE 7/4
Довжина кабелю: 10 м
Заземлення: так
Колір: Чорний
Є на складі
Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2500 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 10 А; Особливості: 6 x USB; Із захистом від перенапруги: так; Кількість...
Розпродаж
Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 3100 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 16 А; Кількість розеток: 3 шт.; Загальний перемикач розеток: є; Матеріал...
Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2500 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 10 А; Особливості: 1 x USB-C; 3 x USB; Кількість розеток: 5 шт; Загальний...
Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2500 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 10 А; Із захистом дітей: так; Особливості: 4 x USB; Із захистом від...
Номінальна напруга: 220 В; Сумарна потужність підключеного навантаження: ? 2900 Вт; Струм спрацьовування термозапобіжника: 13 А; Кількість розеток: 3 шт.; Загальний...